X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект "Зима прийшла"

Завантажити презентацію

Проект "Зима прийшла"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета: формувати навички пошукової діяльності на основі спільної праці; узагальнити знання учнів про зміни в життті тварин взимку; вчити класифікувати та систематизувати ознаки; вчити працювати в групах; навчити учнів самостійно опрацьовувати матеріал з обраної теми; дати учням можливість долучитися до конкретних дій зі збереження зелених насаджень; виховувати дбайливе ставлення до природи. Тип проекту: міжпредметний, груповий, довготривалий, інформаційно-пошуковий.

Слайд 3

Дорога біла стелеться, І краю їй нема. Сніжок мете. Метелиця. Прийшла до нас …

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Наші прадіди охрестили грудень студенем, студенцем, підберихою (колись о цій порі селяни почали підбирати по засіках те, що надбали за літо та осінь), молодою зимою, санною колією. Російська назва «декабрь» походить від давньоримської «децембер», тобто «десятий» (таким був цей місяць у календарі давніх римлян).

Слайд 7

А у 2006-2007 роках у грудні зима зовсім не прийшла. Найтепліший день грудня 6 грудня 1976 року (13,4 °C) а найхолодніший – 16 грудня 1997року ( - 30,8°C ). У 2002 році морозна погода встановилася з самого початку грудня.