X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила поведінки в громадських місцях

Завантажити презентацію

Правила поведінки в громадських місцях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки в громадських місцях Розробила вчитель початкових класів Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Маценко Н.В.

Слайд 2

Громадські місця Це частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу.

Слайд 3

Церква чи храм

Слайд 4

Правила поведінки в церкві Приходити до служби завчасно. Розмови у храмі потрібно обмежити. Без потреби не можна ходити по храму. Ставити свічки чи молитися треба не заважаючи іншим. Не можна входити з тваринами. Сидіти дозволяється лише хворим.

Слайд 5

Музей

Слайд 6

Правила поведінки в музеї Відвідувач має зняти верхній одяг. Ходити по залам потрібно безшумно, розмовляти пошепки. Не можна чіпати експонати руками. Краще скористатися послугами екскурсовода.

Слайд 7

Громадський транспорт

Слайд 8

Правила поведінки в громадському транспорті В громадському транспорті не можна: - голосно розмовляти чи сміятися; - грати на музичних інструментах чи включати голосно магнітофон; - їсти, особливо морозиво, бо можна випадково забруднити кого-небудь чи себе самого; - розгортати широко газету, заважаючи пасажирам; - читати що-небудь через чуже плече; - викидати сміття через вікно; - займатись зачіскою і взагалі будь-яким туалетом; - їздити в брудному одязі тощо.

Слайд 9

Бібліотека