X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мій рідний край. Культура жива і неповторна

Завантажити презентацію

Мій рідний край. Культура жива і неповторна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Учнівська презентація

Слайд 2

Слайд 3

Україна – високорозвинена держава, могутня духом, має свою історію, культуру, звичаї та обряди. Чудові архітектурні пам'ятники прикрашають всі міста нашої України. Київ Львів Ми відвідали місто Миколаїв та побачили багато цікавих пам'яток . Миколаївський зоопарк – це дивна прикраса міста.

Слайд 4

Слайд 5

Українська кухня багата, смачна та корисна. Сало, борщ, пампушки та вареники – що є смачнішим від української традиційної кухні. Хліб-сіль на вишитому рушнику – це наш звичай. Ним зустрічають гостей та проводжають в дорогу. Сало любить кожен українець. Один німецький етнограф позаминулого століття пропонував надати колір прапору України білий з рожевими прожилочками, бо українці більш над усе люблять сало, як ведмеді мед. Вареники полюбляють усі. З вишнею , сиром, картоплею та капустою. Був звичай готувати вареники, якщо телилася корова, щоб теля було міцне і в господарстві процвітала родючість. Борщ традиційна страва на Україні. Є навіть такий вислів, який раніше вживали до втомлених людей: “ Сідайте борщувати” А якщо треба було доробити справу: “ Давайте доборщуємо цю роботу”.

Слайд 6

Слайд 7

Мово рідна, слово рідне , хто вас забуває, той у грудях не серденько, а лиш камінь має. Прислів'я Рідна земля і в жмені мила. За рідний край і життя віддай. Без тополі, верби та калини нема України. Хліб та вода – здорова їда. Українська пісня та танець – це запашні та прекрасні гілки на дереві світової культури

Слайд 8

Наша Україна - багата країна. Милує око своєю пишною зеленню: верби, тополі, червоні кетяги калини, безмежні поля пшениці. Південь вирощую різноманітні культурні рослини. Нема України без калини, як немає без пісні солов'я. Немає України без верби і тополі, як нема без сонця сяйва дня.