X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина серед людей. Людські чесноти. Милосердя

Завантажити презентацію

Людина серед людей. Людські чесноти. Милосердя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина серед людей Людські чесноти Милосердя Підготувала Смірнова Ірина Анатоліївна вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 2

Мета: Донести до дитячих сердець діла милосердя для душі та тіла. Розкрити облагороджуючу роль милосердя. Виховувати співчуття до ближніх, бажання прийти на допомогу у важку хвилину.

Слайд 3

Людські чесноти Це міцні позиції, сталі схильності, постійне вдосконалення розуму й волі, які керують нашими вчинками, впорядковують наші пристрасті й спрямовують нашу поведінку згідно з розумом і вірою. Вони дають легкість, самовладання і радість, щоб вести морально добре життя.

Слайд 4

Милосе рдя Милосердя – це безкорислива допомога або співчуття до ближнього, яку здійснює людина від щирого серця.

Слайд 5

Милосердя Любов ближнього повинна бути щира, діяльна і загальна. Наша любов щира, коли бажаємо ближньому добра, як самим собі. Наша любов діяльна, коли ділом допомагаємо ближньому. Наша любов загальна, коли любимо кожну людину, приятелів і не приятелів. Любов ближнього виявляємо, коли творимо діла милосердя для душі і тіла.