X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Завершення територіального поділу світу

Завантажити презентацію

Завершення територіального поділу світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Завершення територіального поділу світу.

Слайд 2

Завдання уроку. Познайомитися з колоніальною експансією європейців, визначити причини й наслідки колоніалізму; Вчитися встановлювати причинно – наслідкові зв»язки, робити висновки та узагальнення, заповнювати таблицю; Розуміти необхідність рівноправності всіх народів на земній кулі.

Слайд 3

План уроку. Колоніальна політика на Сході й в Африці. Колоніальна політика європейських держав. Народи Африки під владою колонізаторів. Суперечливість наслідків колоніального панування.

Слайд 4

Опорні поняття і дати Опорні поняття: Колоніальна політика; Колоніалізм; Колонія; Метрополія; Територіальний поділ світу;

Слайд 5

Колоніалізм – політика, спрямована на загарбання та організацію експлуатації підкорених територій та народів. Колоніальна політика – це політика загарбання та експлуатації шляхом воєнного, політичного та економічного насильства країн і територій, населених іншими народами, які перебувають на нижчому рівні соціально – економічного розвитку. Метрополія – країна, що здійснює колонізацію.

Слайд 6

Актуалізація опорних знань На який час припадають Великі географічні відкриття? Які країни першими утворили колоніальні імперії? Які території європейці прагнули захопити в першу чергу в ході географічних відкриттів? Як поводили себе європейці на новозахоплених територіях?