X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Завершення Першої світової війни та її підсумки для світу

Завантажити презентацію

Завершення Першої світової війни та її підсумки для світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК 7 Тема. Завершення Першої світової війни та її підсумки. Завдання уроку: з'ясу вати причини поразки країн Четвертного союзу; результати та наслідки війни; закріпити навички аналізу і зіставлення історичного матеріалу, уміння розглядати історичні явища в конкретно-історич них умовах; виховати учнів у дусі патріотизму, національ ної свідомості та гідності.

Слайд 2

План Завершення війни. Результати та підсумки війни. Наслідки війни

Слайд 3

Основні поняття Анексія – насильницьке приєднання, захоплення, утримання однією державою території або частини території іншої держави. Контрибуція – плата, що накладається на переможену державу на ко ристь держави-переможниці, а також примусовий збір, який здійснюється пе реможцями матеріальних, цінностей з населення окупованої ними місцевості.

Слайд 4

Завершення війни. Березень – червень 1918р. – наступ німецьких військ («Битва кайзера»),перехід р. Марни та обстріл Парижа; 18.07.1918р. – перехід союзників у наступ; 08.08.1918р. – «чорний день німецької армії»; 29.09.1918р. – капітуляція Болгарії; 03.11.1918р. – укладення перемир'я між Австро – Угорщиною та Антантою; 03.11.1918р. – початок революції в Німеччині; 11.11.1918р. – перемир'я між Німеччиною та Антантою. Командуючі військ Антанти після укладення Комп`єнського перемир`я (11 листопада 1918 р.).

Слайд 5

Комп'єнське перемир'я. Ранок 11 листопада у штабному вагоні маршала Фоша.

Слайд 6

З угоди про перемир’я між союзниками та Німеччиною Стаття 1. Припинення воєнних дій на суходолі та в повітрі протягом 6 годин після підписання перемир’я. Стаття 2. Негайна евакуація зайнятих країн: Бельгії, Франції, Люксембургу, також і Ельзасу-Лотарингії – за таким розрахунком, щоб вона була здійснена протягом 15 днів... Стаття 4. Поступка німецькою армією такого військового майна: 5 тисяч гармат, 25 тисяч кулеметів, 3 тисячі мінометів та 1700 аеропланів. Стаття 5. Евакуація німецьких армій з місцевостей на лівому березі Рейну. Місцевостями на лівому березі Рейну управлятимуть місцеві власті, але під контролем окупаційних військ союзників та Сполучених Штатів... Стаття 12. Усі німецькі війська, що тепер знаходяться на територіях, які становили до війни частину Австро-Угорщини, Румунії й Туреччини, повинні негайно повернутися до Німеччини.