X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Західноєвропейські держави в XVI – XVII

Завантажити презентацію

Західноєвропейські держави в XVI – XVII

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міжнародні відносини в XVI – в першій половині XVII ст. Тридцятилітня війна 1618 – 1648 рр. Західноєвропейські держави в XVI – в першій половині XVII ст.

Слайд 2

План Характер міжнародних відносин. Народження постійної дипломатії. Тридцятилітня війна. Вестфальський мир.

Слайд 3

Опорні поняття і дати уроку Опорні поняття Тридцятилітня війна Вестфальський мир Система європейського балансу Дипломатія Опорні дати 1618 – 1648 рр. – Тридцятилітня війна 24 жовтня 1648 р. – підписання Вестфальського миру

Слайд 4

Народження постійної дипломатії Дипломатія Система європейського балансу – це така система міжнародних відносин, за якої провідні європейські держави не мали достатніх ( власних ) сил, щоб завдати поразки противнику.

Слайд 5

Актуалізація опорних знань Які європейські держави в XVI ст. вийшли на передові позиції? За рахунок чого ці держави стали сильними? Які суперечності існували в Європі у XVI ст.? Які війни називаються релігійними? Що таке війна? Який привід могли використати країни, щоб розпочати війну? Війна – це суспільно – політичне явище, коли держава переходить від мирної зовнішньої політики до проведення її насильницькими методами.

Слайд 6

Характер міжнародних відносин Чому в першій половині XVII ст. європейські держави були втягнуті у війну, яка тривала з 1618 по 1648 р., через що й отримала назву Тридцятилітня? Франція і Англія, з одного боку, та імперія Габсбургів, з іншого, боролися за панування в Європі. Країни Північної Європи ( Нідерланди, Данія, Швеція ) прагнули панувати на Балтійському морі і не бажали зміцнення імперії Габсбургів. Протиріччя всередині Священної Римської імперії.