X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Війни Наполеонівської Франції"

Завантажити презентацію

"Війни Наполеонівської Франції"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Війни Наполеонівської Франції”

Слайд 2

Наполеон Бонапарт

Слайд 3

Консульство та імперія З приходом до влади Бонапарта у грудні 1799 року у Франції була ухвалена нова Конституція. Захопивши владу, Бонапарт силою закріпив вигідні підприємницьким колам перетворення часів революції та скасував усі демократичні інститути та революційні завоювання.

Слайд 4

Бонапарт встановив жорсткий поліцейський режим. Було закрито 60 газет із 73-х, а решту поставлено під суворий контроль держави, запроваджувалася цензура.

Слайд 5

У пресі було заборонено навіть згадувати про революцію. Міністром поліції було призначено Фуше який охопив усю країну системою поліцейського нагляду.

Слайд 6

Фуше

Слайд 7

Кодекси Наполеона У Франції було розроблено нові кодекси: Торговельний, Карний та Цивільний. Цивільний кодекс мав важливе значення і згодом отримав назву “Кодекс Наполеона” Цей збірник законів остаточно ліквідовував становий поділ суспільства та дворянські привілеї, стверджував принцип громадянського рівноправ'я, стояв на сторожі приватної власності і законодавчо закріплював свободу буржуазного підприємництва.

Слайд 8

Кодекс Наполеона

Слайд 9

Витяг з Цивільного кодексу Наполеона “Власність” Власність – це право повним чином користуватися речами за власним розсудом так, щоб це користування не заборонялося законом та регламентом. Ніхто не може бути змушеним поступитися своєю власністю, якщо це не відбувається з причини суспільної користі та за справедливу й попередню винагороду …

Слайд 10

Війна з Англією В 1802 році Англія підписала Люневільський мир з Францією. Проте обидві сторони розглядали цей мир як тимчасову угоду. Англійці продовжували утримувати Мальту, а Франція здійснювала нові загарбання.

Слайд 11

Четверта антифранцузька коалізація У 1806 році Росія уклала союзний договір з Пруссією, до якого згодом приєдналася Англія та Швеція. Так утворилася четверта антифранцузька коалізація.

Слайд 12

Презентація з Всесвітньої Історії Виконала: Учениця 9-Є класу Бірюк Анна Використані матеріали: Підручник С.О.Осмоловського та Т.В.Ладиченко “Всесвітня Історія” та “Великий довідник школяра” 2006 року друку.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія