X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виникнення християнства

Завантажити презентацію

Виникнення християнства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виникнення християнства

Слайд 2

План вивчення Причини виникнення християнства. Ісус Христос. Основні ідеї християнства. Перші християнські громади. Ставлення римських імператорів до християнства.

Слайд 3

Опорні поняття теми уроку Християнство Ісус Христос Євангеліє Біблія Громада Монотеїзм

Слайд 4

Причини виникнення християнства. На які групи поділялося населення Римської імперії? Громадяни, негромадяни Які верстви населення не мали громадянських та політичних прав? Раби, жителі провінцій, прийшле населення. Які верстви населення були найбільш пригноблені? Раби До яких форм протесту вдавалися пригноблені верстви римського суспільства? Повстання, втечі, вбивство, рабовласників, нанесення шкоди господарству Чи мали вони успіх? Всі спроби пригноблених верств населення визволитися закінчувалися поразкою Як ви вважаєте, у чому ще могли знайти порятунок знедолені люди в умовах дедалі жорстокішого ставлення до них держави?

Слайд 5

Причини виникнення християнства. Пригноблене населення Римської імперії не мало громадянських та політичних прав. Пригноблене населення Римської імперії нещадно грабувалося та експлуатувалося державою. Будь – які спроби невдоволення пригноблених верств населення нещадно придушувалися. Єдиним порятунком у тих умовах, що склалися в Римській імперії в І ст. н.е., для багатьох людей була ВІРА в те, що з'явиться нова надприродна сила, яка допоможе їм після смерті отримати нове життя – спокійне і щасливе. Такою надприродною силою може стати тільки один БОГ.

Слайд 6

Причини виникнення християнства. Учення про безсмертя душі й потойбічну відплату лягло в основу нової релігії – ХРИСТИЯНСТВО. Християнство виникло в другій половині І ст. н.е. у східних провінціях Римської імперії спочатку в середовищі євреїв, але вже в перші десятиліття набуло поширення й серед інших народностей. Палестина ( Іудея ) – район виникнення християнства.