X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
великі географічні відкриття

Завантажити презентацію

великі географічні відкриття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Після цього уроку ви зможете… Пояснювати поняття “Великі географічні відкриття” Характеризувати причини і передумови відкриттів Описувати подорожі європейців, показуючи на карті їх напрямки  

Слайд 4

Ознайомимось… Великі географічні відкриття — це період в історії людства, що розпочався у другій половині XV століття і тривав до середини XVІІ століття, коли європейцями були відкриті невідомі раніше моря, океани, материки, здійснені кругосвітні подорожі, що докорінно змінило уявлення людини про Землю.

Слайд 5

Великий венеціанський мандрівник ХІІІ ст. Марко Поло писав у спогадах про свою подорож до Індії: “Золота, скажу вам, у них дуже багато і не вивозять його звідти... Сказати по правді, палац там великий і вкритий чистим золотом... Ще скажу вам, що під- логи в покоях, а їх там багато, вкрито чистим золотом у два паль- ця завтовшки, і зали, і вікна оздоблені золотими прикрасами”.

Слайд 6

Прагнення європейців поповнити запаси золота і срібла, яких не вистачало в Європі, для карбування монет. 3. Прагнення європейців позбутися посередників у торгівлі з країнами сходу. 2. Захоплення турками в 1453 році Константинополя, пошуки нового шляху до Індії в обхід турецьких володінь. 4. Прагнення збіднілих дворяни Іспанії і Португалії знайти нові землі, де можна було розбагатіли.

Слайд 7

Утвердження ідеї, що Земля має форму кулі. Удосконалення компасу. Використання астролябії мореплавцями. Винахід вогнепальної зброї. Створення морських карт - портелан. Удосконалення вітрильника - створення каравели під прямими і скісними парусами.