X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Велика Британія в останній третині ХІХ століття

Завантажити презентацію

Велика Британія в останній третині ХІХ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Велика Британія в останній третині ХІХ століття

Слайд 2

Завдання уроку Визначити причини зміни лідерства в економічному розвитку Великої Британії; Познайомитися з особливостями внутрішньої та зовнішньої політики Великої Британії в останній третині ХІХ століття; Вчитися встановлювати причинно – наслідкові зв»язки, працювати з історичними джерелами, робити висновки та узагальнення.

Слайд 3

План Втрата Англією промислового лідерства. Внутрішнє становище. Ірландське питання. Криза класичного лібералізму Тред – юніони. Фабіанство.

Слайд 4

Опорні поняття і дати Опорні поняття: Двопартійна система; Третя парламентська реформа; Гомруль; Лейбористська партія Опорні дати: 1884 – 1885рр. – третя виборча реформа у Великій Британії; 1900р. – створення Комітету робітничого представництва

Слайд 5

Актуалізація опорних знань Коли в Англії почалася «Вікторіанська епоха»? Яке місце займала Велика Британія в світовому економічному розвитку? Із якою метою в Англії були проведені парламентські реформи 1832 та 1867років?

Слайд 6

На основі даних таблиць: Проаналізуйте темпи економічного розвитку Великої Британії у 1871 – 1913рр. Яке місце займає Велика Британія в промисловому розвитку? Які зміни відбулися в позиції Великої Британії серед провідних держав світу в економічному розвитку?