X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Тоталітаризм"

Завантажити презентацію

"Тоталітаризм"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тоталітаризм

Слайд 2

Тоталітарний режим характеризується абсолютним контролем держави над усіма областями людського життя, повним підпорядкуванням людини політичній владі та панівній ідеології.

Слайд 3

Передумови виникнення тоталітаризму згубні наслідки війни; зростання нестабільності в суспільстві, масові заворушення; кризу влади, неспроможність узяти ситуацію під контроль звичайними засобами; параліч усієї політичної системи країни; економічну кризу та її руйнівні наслідки; різке загострення національних і расових суперечностей; необхідність розв’язання для країни винятково важливого стратегічного завдання, що вимагає консолідації всієї нації.

Слайд 4

Цей термін було запроваджено ідеологом італійського фашизму Дж. Джитіле на початку ХХ ст. У 1925 р. він вперше пролунав в італійському парламенті. Лідер італійського фашизму Б. Муссоліні увів його у свій політичний лексикон. Б. Муссоліні

Слайд 5

Із цього моменту починається становлення тоталітарного ладу в Італії, потім у СРСР за часів сталінізму та гітлерівській Німеччині.

Слайд 6

РІЗНОВИДІ ТОТАЛІТАРИЗМУ

Слайд 7

Італійський фашизм

Слайд 8

28 жовтня 1921 р. Муссоліні став головою уряду. 2 жовтня 1925 р. були засновані фашистські корпорації, що об’єднували роботодавців і працівників.

Слайд 9

Німецький фашизм. Націонал-соціалізм (нацизм)