X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Томас Вудро Вільсон

Завантажити презентацію

Томас Вудро Вільсон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

життя та кар'єра видатного президента США Підготувала: Фетіщева Поліна, 10-В

Слайд 2

Томас Вудро Вільсон народився 28 грудня 1856 року в родині пресвітеріанського пастора і викладача Джозефа Р. Вільсона і його дружини Джанет в Стоктоні, Вірджинія

Слайд 3

Закінчивши школу у Августі, а потім – коледж Девідсона в Північній Кароліні, у 1879 році він вступає до Прінстонського університету. Першокурсником і популярним представником студентів, він все більше і більше захоплювався політичною кар'єрою. Він був активним учасником неформального клубу обговорення, організував самостійне Ліберальне дискусійне суспільство.

Слайд 4

Він здобув ступінь книгою, яка відразу зробила його відомим за межами університетського світу: "Congressional Government" (1885). Це була переконлива критика малодієвого і малодемократічного способу роботи американського народного представництва. Після ряду невеликих творів у 1899 році з'явився головний плід його вивченні, твір "The State" порівняльне вчення про уряд.

Слайд 5

У 1902 році університет Прінстона призначив його своїм президентом. Досвід, накопичений на посаді президента університету, своєрідним способом визначив подальшу кар'єру політика Вільсона. Проте, пізніше, посварившись зі своїм університетом через місіонерське завзяття у проведенні реформ з підірваним здоров'ям, він в 1910 році пішов у відставку.