X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Світова культура в другій половині XIX"

Завантажити презентацію

"Світова культура в другій половині XIX"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

18 вересня 1819, Париж - 11 лютий 1868 там же) - французький фізик, механік і астроном, член Паризької АН (1865) .Був членом Берлінської академії наук і Лондонського королівського товариства. У 1851 році провів дослід з маятником який підтвердив добове обертання Землі-”Маятник Фуко”

Слайд 4

Чарльз Роберт Дарвін (12 лютого 1809 - 19 квітня 1882) - англійський натураліст і мандрівник, одним з перших усвідомив і наочно продемонстрував, що всі види живих організмів еволюціонують у часі від спільних предків.

Слайд 5

Дже ймс Клерк Ма ксвелл  ( 13 червня, 1831, Единбург, Шотландія — † 5 листопада 1879, Кембридж, Англія) —шотландський вчений, який створив теорію електромагнітного поля і на підставі її зробив висновок, що змінні електричне і магнітне поля тісно пов'язані одне з одним, утворюючи єдине електромагнітне поле, яке поширюється у вигляді електромагнітних хвиль зі швидкістю світла. Ґрунтуючись на зв'язку електричних, магнітних та світлових явищ, Максвелл розробив теорію світла і тим об'єднав в одне ціле раніше розрізнені галузі електрики, магнетизму і оптики. Крім цього, Максвелл належать великі відкриття і в інших галузях фізики, зокрема молекулярної кінетичної теорії газів.

Слайд 6

Йоганн Мендель народився  20 липня 1822р. у селянській родині Антона та Розини Мендель у маленькому містечку Хейнцендорф (Австро-Угорщина, тепер Гинчице (частина села Вражне) у Новому Їчині, Чехія). Змалку цікавився природою, працював садівником. Два роки вивчав філософію у інституті Ольмюца. Після цього подався у монахи Августинського монастиря у Брні, Чехія. У 1843 році узяв ім'я Грегор. У 1847 році став священиком. Самостійно вивчав різноманітні науки, підмінював відсутніх викладачів  грецької мови та математики у одній зі шкіл. Отримав звання викладача, але мав незадовільні оцінки з біології та геології. У період із 1851 до 1853 рік навчається у Віденськомууніверситеті.

Слайд 7

Луї Пасте р (*27 грудня 1822, Доль, департамент Жура — †28 вересня 1895, Вільнев-л'Етан поблизу Парижа) — видатнийфранцузький мікробіолог і хімік. Пастер відкрив мікробіологічну суть бродіння і