X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Створення ООН"

Завантажити презентацію

"Створення ООН"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створення ООН Підготувала: учениця 11-Б класу Оренбургська Марина

Слайд 2

Організа ція Об'є днаних На цій (ООН) — міжнародна організація, заснована 24 жовтня 1945 на конференції у Сан-Францискона підставі Хартії Об'єднаних Націй. Декларованою метою діяльності організації є підтримання і зміцнення миру і міжнародної безпеки та розвиток співробітництва між державами світу.

Слайд 3

Прапор ООН

Слайд 4

Головні органи ООН  Генеральна Асамблея (ГА),  Рада Безпеки (РБ),  Секретаріат (генеральний секретар обирається Генеральною Асамблеєю за рекомендацією Ради Безпеки на 5 років),  Міжнародний Суд,  Економічна і соціальна рада;  Рада з Опіки; штаб-квартира розташована у Нью-Йорку.

Слайд 5

Члени-засновники — 51 держава (в т. ч. Україна). Станом на 1998 рік ООН нараховувала 185 держав-членів. З 14 липня 2011 року має 193 держави-члени. Західна Сахара та інші маленькі держави не приєднались до ООН через їх невизнання. Організація фінансується з обов'язкових та добровільних внесків від своїх держав-членів, і користується шістьма офіційними мовами: арабська, китайська, англійська, французька, російська та іспанська.