X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Столітня війна

Завантажити презентацію

Столітня війна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СТОЛІТНЯ ВІЙНА

Слайд 2

Людовік VI Філіпп ІІ Август Філіпп IV Красивий

Слайд 3

Жакерія

Слайд 4

Філіпп Валуа

Слайд 5

Битва при Кресі

Слайд 6

Битва при Пуатьє (мініатюра)

Слайд 7

Причини Жакерії Феодальні утиски селян, посилення їх експлуатації. Розорення країни Столітньою війною. Великі податки і повинності, які постійно зростали, Грошові побори на викуп рицарів, які потрапляли в полон. Грабежі, голод, епідемії у 1348—1349 рр. Західною Європою прокотилася чума — «чорна смерть»). Тяжке становище і велике бідування французького народу в умовах затяжної війни і поразок французьких феодалів..

Слайд 8

Робота з документом « У цьому [1358] році виноградники — джерела цілющої вологи, що веселить серце людини, — не оброблялися; поля не засівалися й не оралися; бики й вівці не ходили по пасовищах; церкви й будинки усюди були охоплені всепоглинаючим полум'ям або становили купи руїн, які ще диміли... Найрозпачливіша бідність панувала всюди, особливо між селянами, оскільки сеньйори сповнювали їх страждань, відбираючи в них майно та їхнє вбоге життя. Хоча кількість худоби, що залишилася, — великої та дрібної — була мізерною, сеньйори все-таки вимагали платежів за кожну голову, по десять солідів за бика, по чотири або п'ять — за вівцю. І все-таки вони майже не обтяжували себе турботами про захист своїх васалів від набігів і нападів ворогів.

Слайд 9

Жанна д’Арк

Слайд 10

Якщо ви, королю Англії, не вчините так, то я беру на себе керівництво війною і, де б не наздогнала ваших людей у Франції, я змушу їх піти волею або неволею; якщо вони відмовляться коритися, я всіх їх знищу, якщо ж погодяться — помилую їх. Я послана сюди Богом, небесним королем, як його заступниця, щоб вигнати вас зі всієї Франції. «Лист Жанни д'Арк англійському королю»

Слайд 11

Жанна д’Арк