X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стародавній Китайський живопис

Завантажити презентацію

Стародавній Китайський живопис

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стародавній Китайський живопис

Слайд 2

Китайський живопис , або Гохуа , термін для позначання традиційного китайського живопису з традиційним же використанням основи, матеріалів та інструментів.

Слайд 3

Традиційний китайський живопис істотно відрізняється від західної. За формою вона близька до європейського імпресіонізму - з тією тільки різницею, що існувала вже за багато століть до появи останнього.

Слайд 4

Традиційний живопис як ніби не піклується про формальне відповідно картини зображуваного предмету. Можна сказати, що традиційну живопис не хвилює правдоподібність - реалізм нею розуміється більш глибоко.

Слайд 5

Картина - це інший світ, де трава може бути чорною, а обличчя людей - червоними. Але всі разом, у єдиному контексті, виглядає органічно. Завданням живопису художник бачить гармонійне злиття людського і природного, тобто особистості художника і навколишнього світу.

Слайд 6

Коли людське, штучне, відображаючи предмет, не ущемляє природне - в цей момент і відбувається справжнє осягнення суті речей. Сутнісною рисою китайського живопису є стиль "живопис ідей", де ідейний зміст переважає над формальним схожістю.

Слайд 7

Китайський живопис рухається від складності до простоти. У цьому контексті велике значення приділяється чистому простору, яке, за обставинами, набуває той чи інший виразний зміст.