X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток культури ХХ століття

Завантажити презентацію

Розвиток культури ХХ століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток культури ХХ століття

Слайд 2

Експресіоні зм  (від франц. expression - вираження, виразність) — літературно-мистецька стильова тенденція авангар-дизм, що сформувалася в Німеччині на початку ХХ століття. Модерні зм ( фр. мodernisme, итал. modernismo ), у мистецтві загальний тер-мін, що використовується для виниклих на початку 20 століття спроб порвати з художніми традиціями 19 століття; заснований на концепції домінування форми на противагу змісту.

Слайд 3

КАРТИНА ЕДВАРДА МУНКА «КРИК» (1893 р.) Є ОДНІЄЮ З НАЙВІДОМІШИХ РОБІТ ЕКСПРЕСІОНІСТА. Іспанський художник Пабло Пікассо.

Слайд 4

Реалі зм (лат. realis — «суттєвий», «дійсний», від res — «річ») — стиль і метод у мистецтві й літературі, а також філософ-ська доктрина, яка вчить, що предмети ви-димого світу існують незалежно від людсь-кого відчування і пізнання. Сюрреалізм (фр. surréalisme – зверхреа-лізм) - напрям у мистецтві, який сформу-вався до початку 1920-х у Франції. Відріз-няється від реалізму використанням ілюзій і парадоксальних сполучень форм.

Слайд 5

Поп-сюрреализм Мишель Арауджо: вселенная внутри нас. Автор: Japi Honoo

Слайд 6

Театр та кіно Микола Володимирович Екк (справжнє прізвище - Івакін; 14 червня 1902, Рига - 14 липня 1976, Москва) - радянський режисер театру і кіно, сценарист і актор, заслужений діяч мистецтв РРФСР (1973 р.). «Соловей-Соловейко» - перший кольоро-вий фільм в СРСР, знятий в 1936 році на «Союздитфільм» (тепер «Студія ім. Горько-го»), що розповідає про бунт робітниць вели-кого порцелянового заводу в дореволюційній Росії .

Слайд 7

Георгій Олександрович Товстоногов - великий радянський театраль- ний режисер і педагог, народний артист СРСР, Грузії і Дагеста- ну, доктор мистецтвознавства, лауреат Сталінської, Ленін- ської і Державних премій СРСР. Реклама Московського театрального фестивалю, 1935 рік, «Інтурист».