X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Релігійне та культурне життя Середньовічної Європи

Завантажити презентацію

Релігійне та культурне життя Середньовічної Європи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Культура епохи Відродження Виконала: учениця 7-а класу Науменко Аліса

Слайд 2

Епоха Відродження або Ренесанс — період у культурі європейських країн, що охоплює кінець ХІІІ — початок ХVІІ століття. Цей період виник в Італії і поширився у Центральній і Західній Європі. Він твердо усталився тільки з 20-х років XV століття. У Франції, Німеччині та інших країнах цей рух почався набагато пізніше. До кінця XV століття він досяг свого найвищого розквіту. Відродження прийшло на зміну середньовічному періоду. Основні його риси — певна свобода від церкви, світський, «мирський» характер культури, інтерес до самої людини і її діяльності.

Слайд 3

Періоди епохи Італійського Відродження Проторенесанс Раннє Відродження Високе Відродження Пізнє Відродження

Слайд 4

Період епохи Раннього Відродження Період так званого «Раннього Відродження» охоплює в Італії час з1420 по 1500 роки Боттічеллі Мадонна с гранатом. Бл.1490 р.

Слайд 5

Північне Відродження Період Ренесанса на територіях Нідерландів, Німеччини і Франції прийнято виділяти в окремий стильовий напрям, маючий деякі розбіжності з Відродженням в Італії і називати «Північне Відродження». Замок Шамбор у Франції. 1519-1547.

Слайд 6

Художники Північного Відродження Ганс Бальдунг Ієронім Босх

Слайд 7

Пітер Брейгель Альбрехт Дюрер