X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
1964 р. — возз'єднання м. Трієста з Італійською республікою.

Завантажити презентацію

1964 р. — возз'єднання м. Трієста з Італійською республікою.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1964 р. — возз'єднання м. Трієста з Італійською республікою.

Слайд 2

1957 р. — Італія — один із засновників ЄЕС («Спільного ринку»).

Слайд 3

1957

Слайд 4

1979 — 1980 р. — діяльність терористичних 'Червоних бригад". Убивство лідера ХДП А. Моро, вибух на вокзалі в Болоньї й ін.

Слайд 5

Червоні бригади — підпільна ліворадикальна організація, яка діяла в Італії. Була заснована в 1970 році. Поєднавши методи міської партизанської війни з ненасильницькими методами (пропаганда, створення напівлегальних організацій на заводах і в університетах).

Слайд 6

Батьки-засновники "Червоних Бригад" (зліва-праворуч):  Ренато Курчо, Маргаріта Кагол, Альберто Франческіні.

Слайд 7

Червоні бригади ставили своєю метою створення революційної держави в результаті збройної боротьби та від'єднання Італії від альянсу західних держав (у тому числі від блоку НАТО).

Слайд 8

Ідеологічні тези Червоних Бригад були наступними: сучасний капіталістичний лад, в особі Імперіалістичної Транснаціональної нещадно експлуатує маси трудящих, а існуюча система парламентаризму не спроможна принести позитивних змін.

Слайд 9

1983 — 1986 р. — активні дії уряду Італії проти «Червоних бригад» і мафії.

Слайд 10

 А. Моро

Слайд 11

Економічне диво Італії 50-70-ті роки характеризуються значним економічним піднесенням - «італійським економічним дивом». За ці роки частка Італії у показниках індустріально розвинутих країн зросла майже в 1,5 раза, поступаючись тільки Японії. Щорічний приріст промислового виробництва становив у середньому 8-10 % , в окремі роки - сягав 12 %.Цьому сприяли внутрішні й зовнішні фактори, зокрема приплив іноземних капіталовкладень, запровадження досягнень науково-технічної революції, насамперед оновлення технології виробництва, перебудова структури економіки, її переорієнтація на прибуткові галузі виробництва. Бурхливо розвивалися, зокрема, автомобільна промисловість, машинобудування, електроніка, нафтохімія. 

Слайд 12

Піднесенню сприяли державні субсидії, а також їх пільгове оподаткування. Обсяг виробництва збільшувався і внаслідок швидкого піднесення продуктивності праці, впровадження автоматизації у промисловості та інтенсифікації праці.

Слайд 13

Вступ Італії у 1951 р. до Європейського об’єднання вугілля і сталі, а в 1957 р. - до Європейського економічного співтовариства забезпечив їй стабільний ринок, довіз дешевої сировини.

Слайд 14

Характерно Посилення концентрації виробництва. Автомобілебудівна корпорація «Фіат» зосередила у своїх руках близько 80 % випуску автомобілів. Монопольне становище в електроніці належало об’єднанню «Оліветті», у хімічному виробництві - «Монте-катіні», в електроенергетиці - «Едісон». Вихід італійських компаній на міжнародний ринок, масовий туризм (близько ЗО млн туристів щорічно) забезпечили приплив валюти, що вкладалась у розвиток економіки.

Слайд 15

Автомобіль Фіат 500 став справжнім символом італійського економічного дива.

Слайд 16

Перетворену економічним дивом Італію стали називати країною "неокапіталізма". Нафтовий криза 1973 року тимчасово зупинив економічний бум, викликавши різкий ріст інфляції і збільшення вартості енергоносіїв (Італія надзвичайно сильно залежить від імпорту нафти іприродного газу). Цей економічний спад продовжувався до середини 1980-х.

Слайд 17

Alfa Romeo

Слайд 18

Fiat

Слайд 19

Lamborghini

Слайд 20

Ferrari

Слайд 21

Maserati

Слайд 22

Bugatti Type 57

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія