X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Присвячується двадцятирічнимПрожившим так мало.Прожившим так багато.

Завантажити презентацію

Присвячується двадцятирічнимПрожившим так мало.Прожившим так багато.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Присвячується двадцятирічним Прожившим так мало. Прожившим так багато.

Слайд 2

Усіх, хто керував перемогу й загинув , За тебе , за мене, за всю Батьківщину. Хто фронтом звитяги йшов поруч з тобою, Хто месником смілим, оді партизанив. І ворога нищив героєм незнаним . Згадай їх усіх, замордованих, вбитих, і гідно живи їх життям недожитим.

Слайд 3

Молодь війни, гіркого лихоліття, Що сяяло на біліле в світі зло, О, скільки праці , горя і страхіття, На ваші плечі втомлено лягло.

Слайд 4

В Афганістані воювало 44 юнаки з Єланецького району. З нашого села виконувало свій інтернаціональний обов’язок: Дмитрієв Олександр Миколайович, Могильний Григорій Володимирович. Вони мають нагороду – медаль “ Від вдячного афганського народу “.

Слайд 5

Могильний Григорій Володимирович, народився 24 травня 1968 року. Закінчивши восьмирічну школу в 1983 році, та вступив до Вознесенського СПТУ-32.У 1986 році закінчив його, отримав спеціальність електрика-зв'язківця. У травні цього року був призваний на військову службу. Потрапив до навчального центру у Туркменії, де пробув п'ять місяців. А 11 жовтня був переправлений через кордон. Службу проходив в зенітній батареї, спочатку стрілком - зенітником , потім старшим оператором на ЗСУ-21.

Слайд 6

Дмитрієв Олександр Миколайович народився 30 жовтня 1959 року. Навчався у Новоолександрівській восьмирічній школі, а 10 клас закінчував в Єланецькій середній школі. Після закінчення школи радгосп направив на навчання в Миколаївський будівельний інститут. Службу проходив в Афганістані (1.5 р)

Слайд 7