X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація з музейної справи про найвідоміших представників різних часів

Завантажити презентацію

Презентація з музейної справи про найвідоміших представників різних часів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з музейної справи про найвідоміших представників різних часів. Виконала Студентка гр. КТО-32 Гецой А.К.

Слайд 2

Античний час

Слайд 3

Стародавня Греція Стародавня Греція – це загальна назва древньогрецьких держав на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, по західній береговій лінії Малої Азії. Етнічний склад Греції в ІІІ тис. до н. е. був різноманітний: пеласги, лелеги, яких відтіснили і асимілювали порто-грецькі племена – ахейці, іонійці. Перші держави ахейців: Кнос, Фест, Мікени, Тірінф, Пілос, які утворилися на початку ІІ тис. до н. е., в епоху бронзи.

Слайд 4

Скульптор мирон та статуя дискобола Мирон більшу частину свого життя працював в Афінах , розквіт його творчості падає на другу чверть V століття до н. е. . Серед його творів найбільшою популярністю користувалася статуя « Дискобол », виконана між 460 і 450 роками до н . е. Вона прославляє переможця атлетичних змагань . Стиснувши диск в правій руці , оголений юнак нахилився вперед. Рука з диском відведена назад до межі. Здається , через мить атлет розпрямиться і кинутий з величезною силою диск полетить на далеку відстань . Все тіло юнака пронизане захопили його рухом.