X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Повстання Павлограда"

Завантажити презентацію

"Повстання Павлограда"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Повстання Павлограда» Виконала учениця 11 класу: Штонда Альбіна

Слайд 2

Час перед повстанням Микола Іванович Сташков Підготовка до повстання Дії, які велись під час повстання Придушення повстання Наслідки повстання План

Слайд 3

- Як живе там населення ? - Мабуть, як і скрізь на окупованій території. Люди будують, пухнуть з голоду, вмирають від хвороб . А окупанти вимагають, щоб вони забули, ким були раніше і працювали на рейх. Але працювати на гітлерівців наш народ не хоче. А як же вони зводять кінці з кінцями ? Хто як може. Майструють крупорушки, запальнички, торгують одягом, саморобними гребінцями. (І. Ю. Вєтров “ З особливим дорученням ”)

Слайд 4

Павлоградське повстання – єдиний в Україні збройний виступ комуністичного підпілля проти італійського гарнізону в м. Павлоград . Сталося напередодні заняття міста частинами Червоної армії в ході зимового наступу 1943 р.

Слайд 5

Слайд 6

Перед повстанням ЦК ВКП (б) і ЦК КП ( б) У 18 і 19 липня видали директиви , що визначають Дніпропетровську область у числі інших, яким загрожувала окупація . Директиви також передбачали створення як на окупованих, так і на прифронтових територіях підпільних партійних організацій , партизанських загонів і диверсійних груп . У короткий час обком створив підпільні організації і партизанські загони , встановив явки для зв'язкових і т. п.