X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Початок Другої Світової війни

Завантажити презентацію

Початок Другої Світової війни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Друга світова війна стала найбільш масштабною і найбільш жорстокою в історії людства. Воєнні дії відбувалися на території Європи, Азії, Африки й Австралії, на усіх морях і океанах. Воєнні дії відбувалися на території Європи, Азії, Африки й Австралії, на усіх морях і океанах. В ній брали участь 61 держава, 80% населення Землі. Воєнні дії відбувалися на території 40 країн. Загальні людські втрати досягли 50 - 55 мільйонів осіб. Війна знищила тисячі міст і сіл, безліч матеріальних цінностей та визначних пам’яток культури. У ході війни вперше були застосовані нові види зброї, у т. ч. атомна бомба.

Слайд 4

Слайд 5

західноєвропейський східноєвропейський середземноморський тихоокеанський африканський

Слайд 6

Версальсько-Вашингтонська система, що спричинила нове загострення міжнародних суперечностей Нерівномірність економічного й політичного розвитку провідних країн світу Світова економічна криза 1929-1932 рр., яка ще більше поглибила суперечності між великими країнами Прагнення агресивних держав до нового переділу світу, до загарбання колоній, джерел сировини та ринків збуту Політика “умиротворення” агресора правлячих кіл Великобританії та Франції в поєднанні з американською політикою ізоляціонізму Причини війни:

Слайд 7

На I етапі ця війна мала загарбницький і несправедливий характер з боку агресивних і мілітаристських режимів Німеччини, Японії, Італії та їхніх сателітів, а також СРСР і була справедливою й визвольною з боку жертв агресії та їхніх союзників: Польщі, Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії, Данії, Голландії, Бельгії, Люксембургу, Франції, Югославії, Греції, а також частково Румунії. Після нападу 22 червня 1941 року Німеччини на СРСР характер війни змінився, вона стала відверто антинацистською. Характер війни: