X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Образотворче мистецтво Далекого Сходу"

Завантажити презентацію

"Образотворче мистецтво Далекого Сходу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образотворче мистецтво Далекого Сходу

Слайд 2

Естетичний феномен китайського живопису. Жанри: портрет, пейзаж, каліграфічне письмо. Символічне навантаження кольору.

Слайд 3

Го-хуа /з кит. ”живопис нашої країни”/ - китайське національне малярство. Хуа-няо /з кит. “квіти та птахи”/ - один із традиційних жанрів живопису і декоративно-прикладного мистецтва Китаю: вільні композиції мотивів кольорів, птахів, рослин, плодів, комах немовби вихоплені із життя й розміщені на чистому фоні, у супроводі каліграфічних написів.

Слайд 4

Шань-шуй /з кит. “гори та води”/ - у живописі Китаю на сувоях, альбомних аркушах традиційні пейзажні композиції із зображенням гір та водних потоків як найшанованіших сакральних елементів природи, що асоціюються із протиборчими у Всесвіті чоловічим /ян/ і жіночим /інь/ началами.

Слайд 5

Жень-у-хуа /з кит.”люди”/ - у традиційному мистецтві Китаю жанр живопису на суваоях, ширмах, альбомних аркушах, присвячений різним аспектам духовного і соціального життя людини. Складається із творів портретного, розповідного та релігійного характеру.

Слайд 6

Каліграфія – мистецтво красивого й чіткого писання. Ієрогліфи – найдавніші знаки письма. Прикметною рисою цього письма є поєднання рисункових знаків та літературних звукових позначень.

Слайд 7

Слайд 8

Шень Чжоу “Велична гора Лу”