X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Новий курс. Франклін Делано Рузвельт

Завантажити презентацію

Новий курс. Франклін Делано Рузвельт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Новий курс”. Франклін Делано Рузвельт Виконала: Шкляр Маргарита Учениця 10-А класу

Слайд 2

Коли Франклін Рузвельт прийшов до влади: американці були в розпачі ніхто не міг отримати кредит страждав аграрний сектор фермери не могли продати свою продукцію безробіття сягнуло 25% серія пилевих бурь (англ. dust bowl) завдала аграріям колосальних збитків позичальники тисячами втрачали права на землю та нерухомість

Слайд 3

«Новий курс» — це одна з найбільш відо мих і ефективних реформ. Ф. Рузвельт провів у життя більше реформ, ніж обіцяв під час передвиборної кампанії. Уже 9 березня було скликано спеціальну сесію Конгресу США і протягом 100 днів закладено основи політики «Нового курсу».

Слайд 4

Вирішальним у виборах 1933 р. став соціально-політичний фактор. Президентом США було обрано Франкліна Делано Рузвельта (1882—1945), який запропонував для виходу з кризи комплекс реформ — "Новий курс" (під такою назвою уві йшли в історію широкомасштабні реформи Ф. Рузвельта).

Слайд 5

Перші 100 днів Проведення державно-монополістичного регулювання економіки

Слайд 6

Заступивши на посаду, Рузвельт закликав країну до «сміливих і наполегливих експериментів», до пошуку «нових способів подолання труднощів». Президент неодноразово заявляв своє кредо: «Головне - пробувати що-небудь»

Слайд 7

Порятунок грошової, банківської, кредитної системи