X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія Німеччини

Завантажити презентацію

Історія Німеччини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Німеччина в 20 – 30 рр. ХХст. Встановлення нацистської диктатури Парад „червоних фронтовиків – воєнізованої організації КПН (1926 р.)

Слайд 2

План:

Слайд 3

Листопадова революція 1918р. 3 листопада 1818р. – повстання моряків в Кілі, які відмовилися виконувати наказ командування вийти в море і вступити в бій з переважаючими силами британців. Гасла революції: - скасування військового стану; - відновлення демократичних свобод; - 8 – ми годинний робочий день Революційний загін (9 листопада 1918 р.) Визначте причини революції в Німеччині?

Слайд 4

Вільгельм ІІ з онуками,1914р. 9 листопада 1818р. – повстання в Берліні. Імператор Вільгельм ІІ утік до Нідерландів. Сформовано новий уряд – Раду народних уповноважених на чолі з Ебертом. 1919р. Ф. Еберта обрали президентом країни. Ф. Еберт Рада Народних уповноважених – утворена з представників СДНП та НСДПН Коли в Німеччині було повалено монархію?

Слайд 5

Повстання проти уряду Ф. Еберта. Завершилося поразкою комуністів. Роза Люксембурґ Карл Лібкнехт 13 квітня 1919 року в Мюнхені була проголошена Баварська радянська республіка, яка проіснувала три тижні.

Слайд 6

Наслідки Листопадової революції: Спрогнозуйте розвиток Німеччини після Листопадової революції?