X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Німеччина в 1871 – 1900 роках

Завантажити презентацію

Німеччина в 1871 – 1900 роках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Пригадайте, яким чином відбулося об’єднання Німеччини і хто відіграв у цьому провідну роль.

Слайд 3

Розподіл влади за Конституцією 1871 року. Кайзер (імператор) Лише король Прусії Володіє законодавчою ініціативою призначає вищих посадових осіб; оголошує війну та укладає мир. Рейхсканцлер – голова уряду.

Слайд 4

Рейхстаг (парламент) – законодавчий орган. Бундесрат(Союзна рада) Верхня палата (58 чол.) Складається з представників німецьких держав; видає укази, що мають силу закону. Бундестаг(Державні збори) Нижня палата (400 чол.) Обирається на основі загальних виборів(чоловіки з 25 років); Обговорює проекти законів і затверджує бюджет.

Слайд 5

1-й Імператор Німецької Імперії 7-й король Пруссії 2 січня 1861 Фрідріх Вільгельм IV помер і Вільгельм зійшов на трон як Вільгельм I Прусський. Після Франко-прусської війни Вільгельм був оголошений німецьким імператором 18 січня 1871 в Версалі, в палаці Людовіка XIV. Після цієї церемонії Північнонімецький Союз (1867—1871) був перетворений в Німецьку Імперію (нім. Deutsches Reich, «Німецький Райх», 1871—1945). У своїх мемуарах Бісмарк описував Вільгельма як старомодного, ввічливого джентельмена, прусського офіцера, з хорошим відчуттям здорового глузду, але такий, що піддається «жіночому впливу».

Слайд 6

ВИСНОВОК Німеччина являла собою парламентську монархію; Керівна роль у вищих органах влади належала прусському юнкерству; У Німеччині склався союз буржуазії і юнкерства.

Слайд 7

Економічне піднесення країни Високі темпи розвитку економіки завдяки об’єднанню країни; У 70-80 роки завершилася промислова революція; Утворився єдиний внутрішній ринок; Впровадження новітніх досягнень науки і техніки, передових технологій; Великі державні замовлення; Прискорена концентрація капіталу і виробництва;