X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Народження середньовічної Європи

Завантажити презентацію

Народження середньовічної Європи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Народження середньовічної Європи Загибель Римської імперії та виникнення варварських королівств

Слайд 2

Римський і варварський світи в середині І тисячоліття Крах Римської імперії став наслідком тривалого занепаду економіки, духовності та моралі. Римська армія перетворилась у малорухливу військову масу, нездатну захищати кордони імперії. Сусідами Риму в перших століттях нашої ери стають германські племена, що жили общинами на території між річками Рейном, Одером і Дунаєм.

Слайд 3

Під час Великого переселення народів германські племена розселились по всій території Західної Римської імперії.

Слайд 4

В ході завоювань багато міст було зруйно- вано, інші занепали. В 476 р. останній римський імператор Ромул Августул був убитий германцем Одоакром, який проголосив кінець Римської імперії.

Слайд 5

На руїнах Римської імперії утворились варварські королівства: 418 р. – вестготів; 429 – 435 р.р. - вандалів; 457 р. – бургундів; Середина V ст. – бриттів; 493 р. - остготів

Слайд 6

Франкська держава Меровінгів Утворилась за часів короля Хлодвіга (481-511 р.р.) на території сучасної Франції. Хлодвіг де силою, а частіше підступом і хитрістю здолав інших франкських вождів, уклав союз з церквою і ≈ 500 р. став королем всіх франків.

Слайд 7

Франкська держава Меровінгів Хлодвіг походив із роду легендарного Меровея і поклав початок династії Меровінгів – “патлатих королів”; За часів Хлодвіга було записано правові звичаї франків. Цей документ отримав назву “Салічна правда”; Останніх Меровінгів називали “ледачими королями”. Країною правили майордоми.