X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Національний рух в Індії"

Завантажити презентацію

"Національний рух в Індії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національний рух в Індії Виконала: уч.10 класу Безрукава К.

Слайд 2

У повоєнні роки в індійському національному русі продовжували співіснувати дві головні традиційні для Індії політичні течії: ліберальна і радикально-націоналістична.

Слайд 3

Слайд 4

Ліберальна течія: Здобуття Індією незалежності через політичний діалог з британською владою. Утвердження в індійському суспільстві демократичних свобод англійського зразка. Подолання економічної відсталості Індії, усунення середньовічних пережитків і переведення господарства на ринкові засади. Збереження політичних, економічних і культурних зв`язків з Англією,вигідних для Індії.

Слайд 5

Радикально-націоналістична: Безперечне повалення британської колоніальної влади в Індії й викорінення британської присутності в країні. Включення Індії в загальносвітовий процес на основі збереження нею національних,релігійних і культурних традицій. Створення в Індії гармонійного суспільства загальної рівності й справедливості.

Слайд 6

Індійський національний рух мав особливість, яка вирізняла його з-поміж подібних рухів, у тому числі й східних країн,- він не поєднувався з соціальним,власне селянським,рухом.

Слайд 7

Слайд 8

Зміна настроїв в Індії не залишалася непоміченою в Британії. Англія,яка в усі часи славилася вмінням не доводити справу до конфлікту з будь-якою зі своїх колоній,була вкрай стурбована наростанням національного руху в Індії. 1919р. був прийнятий парламентський акт,що мав на меті гарантувати громадський спокій в Індії.