X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Муссоліні

Завантажити презентацію

Муссоліні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біографія Беніто Муссоліні

Слайд 2

Беніто Муссоліні (Mussolini) (1883-1945) італійський політичний діяч, вождь (дуче) фашистської партії Італії, прем'єр - міністр Італії (1922-1943). Політичну кар'єру розпочав у соціалістичної партії, з якої був виключений в 1914 році. У 1919 році заснував фашистську партію. Здійснивши похід на Рим» (28 жовтня 1922), Муссоліні захопив владу в країні і 1 листопада 1922 очолив уряд Італії. Будучи одночасно керівником (дуче) фашистської партії, Муссоліні мав диктаторські повноваження. Уряд Муссоліні ввів в країні режим фашистського терору, проводив агресивну зовнішню політику (окупація Ефіопії в 1936, Албанії в 1939), спільно з фашистською Німеччиною розв'язали 2-у світову війну. В 1945 році був захоплений італійськими партизанами і розстріляний.

Слайд 3

Початок політичної діяльності Беніто Муссоліні Беніто Муссоліні народився 29 липня 1883 року, в Довіа. Його батько був ковалем, а мати вчителькою початкової школи. Після закінчення гімназії у 1901 році отримав диплом викладача молодших класів.

Слайд 4

У 1903 році Беніто вступив до Італійської соціалістичної партії (ІСП). Служив в армії, був викладачем. На початку 1910 - х роках він активно брав участь в акціях соціалістичного руху, займався журналістикою, був кілька разів арештованим.

Слайд 5

На початку 1-ої світової війни Муссоліні закликав до вступу Італії у війну на боці Антанти. У зв'язку з цим він був виключений з партії і залишив посаду редактора газети ІСП «Аванті». Після вступу Італії у війну (1915) Муссоліні був покликаний в армію, брав участь у військових діях, був поранений.

Слайд 6

У 1919 році, спираючись на націоналістичні настрої колишніх фронтовиків, Муссоліні створив фашистський рух «Бойовий союз», яке почало здійснювати погроми. Муссоліні і чорносорочники під час Маршу на Рим у 1922 році