X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Могутність і занепад папства

Завантажити презентацію

Могутність і занепад папства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку “ Могутність і занепад папства ”

Слайд 2

Очікувані результати уроку назвати час Хрестових походів; показувати на карті напрямки хрестових походів; місцезнаходження держав хрестоносців; пояснювати і застосовувати поняття «чернечий орден»; описувати хрестові походи; наводити приклади духовно-рицарських орденів; порівнювати роль християнської церкви в ранньому, середньому та пізньому Середньовіччі; висловлювати судження щодо причин і наслідків Хрестових походів.

Слайд 3

План уроку. Організація папством Хрестових походів. Духовно - рицарські ордени. Боротьба церкви з єретиками. Папство в ХІІІ - на початку ХVст.

Слайд 4

Причини хрестових походів економічні: нагода збіднілим європейцям збагатитися на сході; Політичні: Візантія звернулася по допомогу до європейських королів і Папи Римського у війні з турками-сельджуками; Соціальні: участь у поході давала біднякам надію покращити своє матеріальне становище.

Слайд 5

Урбан II Ставайте на стезю Святого Гроба, вихопіть землю цю у нечестивого народу, підкоріть її собі; земля ця, як говорить Письмо, тече млеком і Єрусалим - це пуп землі, край плодоносніший порівняно з іншими, земля ця наче другий рай. Чи є фрази, які свідчать про визвольні цілі хрестоносців? Про загарбницькі? Зрівняйте свої висновки. Чи є протиріччя.

Слайд 6

Хрестові походи - це визволення чи завоювання?

Слайд 7

Спокуса. Середньовічна мініатюра. Єретик {грец. «Супротивник») - противник пануючого віровчення церкви. Єретики вважали: 1) церква «зіпсована»; 2) папа - намісник Диявола, а не Бога. Єретики нападають на католиків. Середньовічна мініатюра.