X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мікеланджело Буонаротті"

Завантажити презентацію

"Мікеланджело Буонаротті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мікеланджело Буонаротті (1475-1564)

Слайд 2

- скульптор - живописець - архітектор - графік

Слайд 3

Битва кентаврів приклад чистої скульптури 15 століття

Слайд 4

Мадонна біля сходів Якщо ми розглянемо фігури Мадонни, немовляти або хлопчиків на сходах, ми побачимо, що зображення є ніби малюнком , а його контури лише лінією. Пізніше Мікеланджело напише, що ідеальний образ міститься у самому мармурі, а задача скульптора – виявити його прибравши усе зайве.

Слайд 5

Оплакування Христа „П’єта” належить до найбільш закінчених творів митця Це скульптурна композиція „Оплакування Христа” („П’єта”), що була створена для собору святого Петра, в період з 1494-1501 роки. Мікеланджело звернувся до чисто християнських мотивів, зобразивши мертвого Христа , який лежить на руках у Богоматері.

Слайд 6

У 1501 році Мікеланджело розпочинає роботу на замовлення офіційних представників Флоренції , які пропонували скульптору використати величезну мармурову плиту висотою більше 5 метрів, що була спотворена попереднім майстром. Кращі майстри, навіть Леонардо да Вінчі, відмовилися виконувати скульптуру із цього покаліченого мармуру, а Мікеланджело погодився. Як не був спотворений мармур, а скульптор відразу побачив у ньому свого „Давида”. Через три роки статую було виконано, і в1505 році вона була встановлена на площі Флоренції, під відкритим небом, щоб її могли побачити усі бажаючі.

Слайд 7

В 1508 році папа Юлій ІІ дає Мікеланджело нове замовлення – розписати стелю Сікстинської Капелли у Ватикані. Розміри майбутнього розпису складали близько 600 квадратних метрів

Слайд 8

В 1520 році Мікеланджело розпочинає будівництво гробниці сім’ї Медичі – правителів міста.

Слайд 9

Страшний суд. Фрагменти Ця колосальна картина, за задумом церковників, повинна була показати слабкість людини, але Мікеланджело в цю фреску вніс дух непокори, дух боротьби.

Слайд 10

Створення світил та рослин

Слайд 11

Створення Адама

Слайд 12

Створення Єви

Слайд 13

Вигнання з раю

Слайд 14

Еритрейська сівілла Дельфійська сівілла

Слайд 15

Пророк Ієремія

Слайд 16

Фрагменти розпису

Слайд 17

Святе сімейство

Слайд 18

Слайд 19

Голова сатира

Слайд 20

Слайд 21

Ангел з ліхтарем. Фрагмент Мадонна

Слайд 22

Мойсей

Слайд 23

Площа Капітолію в Римі

Слайд 24

Купол собору Святого Петра в Римі В1546 році він був призначений головним архітектором цього собору. І хоча будівництво було розпочате задовго до цього і закінчене після його смерті, та собор має прекрасний купол, що був створений за проектом Мікеланджело.

Слайд 25

Помер Мікеланджело Буонаротті 18 лютого 1564 року . Його тіло таємно вивезли з Риму і похоронили на батьківщині.

Слайд 26

Дякую за увагу) виконала Грель Ольга

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія