X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лувр

Завантажити презентацію

Лувр

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЛУВР віртуальна екскурсія по музею

Слайд 2

Неможливо побувати у Франції і не відвідати Лувр. Сміливо можна сказати, що це найвідоміший музей світу. Він займає перше місце не тільки по популярності, але і кількістю, цінності експонатів і розмірами виставкової площі, яка становить близько 60 тис. кв. м.

Слайд 3

Лувр розташований в будівлі палацу, що підноситься на правому березі Сени в першому паризькому окрузі. Витоки історії цього величного архітектурного пам'ятника сягають ще до кінця XII століття, коли Пилип II Август наказав спорудити фортецю, що захищала місто від вікінгів. Через чотири століття Франциск I спорудив на її місці ренесансний палац, який поступово, протягом кількох столітть, розширювався і добудовувався можновладцями. Близький до свого сучасному стану вигляд палац набув у 1871 році і довгий час залишався незмінним. І тільки в 1981 році почалася масштабна реставрація будівлі. Саме тоді з'явилася нова і досі викликає суперечки скляна піраміда - сучасний вхід в музей. Це, мабуть, єдина пам'ятка, яку екскурсанти можуть оглянути без поспіху і суєти, у всіх подробицях, - в сезон черги до Лувру досягають неймовірних розмірів.

Слайд 4

Офіційно палац став вважатися музеєм ще в 1793 році. 10 серпня відбулося його урочисте відкриття для широких мас - їх увазі представлялися 537 картин. Однак відвідувачі сюди пускалися і раніше, ще при Франциску I, правда, в дещо обмеженій кількості.

Слайд 5

За довгі роки існування музею його фонди незмінно збільшувалися за рахунок численних пожертвувань і дарів. На даний момент в Луврі виставляється понад 380 тис. експонатів, найдавніші з яких датуються 6 тисячоліттям до н. е.. Потрапивши в знаменитий музей неможливо не розгубитися, тому потрібно заздалегідь продумати, що саме хотілося б оглянути в першу чергу. Охопити всі зали за один день нереально.

Слайд 6

Лувр складається з восьми департаментів: Стародавній Єгипет, Стародавній Рим і Етрурія, Давній Близький Схід, Стародавня Греція, ісламське мистецтво, прикладне мистецтво, скульптура, живопис, малюнки та гравюри. У кожному з департаментів увазі туристів представлені унікальні експозиції, які є найбільш повними зібраннями тематичних експонатів у світі. Однак найбільш знаменитими творами мистецтва в Луврі, до яких і спрямовуються в першу чергу відвідувачі, вважаються «три богині». А саме: Мона Ліза Леонардо - загадковий шедевр, який привертав екскурсантів навіть під час свого зникнення; Венера Мілоська - найвідоміша у світі скульптура античної богині любові; Ніка Самофракійська - неймовірно витончене і виразне кам'яна статуя крилатої богині перемоги.

Слайд 7

Навіть можливість лише короткого знайомства з цими творами мистецтва варто подорожі до Франції та відвідування Лувра. Причому багато туристів, піддавшись чарівності «богинь», повертаються в музей знову і знову. Не дарма 1-й округ у Парижі одержав назву туристичної Мекки. Крім Лувру, в ньому знаходяться сади Тюїльрі, Палас Рояль, знаменита площа Вандом і вулиця Ріволі.

Слайд 8

Картинна галерея 1

Слайд 9

2

Слайд 10

3

Слайд 11

4

Слайд 12

5

Слайд 13

6

Слайд 14

7

Слайд 15

8

Слайд 16

9

Слайд 17

10

Слайд 18

11

Слайд 19

Скульптури музею 1

Слайд 20

2

Слайд 21

3

Слайд 22

4

Слайд 23

5

Слайд 24

6

Слайд 25

7

Слайд 26

Сподіваюсь,Вам сподобалась моя віртуальна екскурсія по музею світового значення – “Лувр”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія