X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Культура Стародавнього Єгипту"

Завантажити презентацію

"Культура Стародавнього Єгипту"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Культура Стародавнього Єгипту

Слайд 2

Єгипет – стародавня рабовласницка держава, що за короткий час досягла такого рівня розвитку, якого не мала жодна держава того часу. 

Слайд 3

Мова в єгиптян належить до семіто-хамітських мов. Найдавніші пам‘ятки єгипецькою мовою датуються 3-м тисячоліттям до н.е. 

Слайд 4

Характерною рисою єгипецької літератури є анонімність. З ціеї причини ніхто не знає точно, хто являється авторами стародавніх літературних творів. Основними жанрами єгипецької літератури були казки, міфи, оповіді, гімни й молитви, епічні твори, любовна лірика тощо. 

Слайд 5

Єгипецьке письмо також одна з найдавніших систем письма. Вона існувала в трьох різновидах: ієрогліфічне, ієритичне й демотичне.

Слайд 6

Ієрогліфи являють собою здебішого схематичні зображення тварин або предметів, які з часом могли перетворитися на фонетичні знаки. Загалом ієрогліфи це людські почуття, емоції, які висловлюються умовними позначеннями. Ці позначення не мають нічого спільного з речами та їх властивостями.

Слайд 7

Живопис Найчастійше малювали на стінах гробниць та храмів. Також малювали на глиняних посудинах, горщиках тощо.