X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Країни Африки. Шлях до незалежності

Завантажити презентацію

Країни Африки. Шлях до незалежності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Країни Африки шлях до незалежності

Слайд 2

Після Другої світової війни у колоніях Північної Африки розгорнулася національно-визвольна боротьба.

Слайд 3

Хронологічна таблиця рік Країна, яка здобула незалежність 1956 Судан 1957 Гана 1958 Гвінея 1960 Того,Сомалі, Конго, Нігер, Чад, Габон, Нігерія, Центрально-Африканська Республіка (усього 17 держав) 1961 Сьерра-Леоне 1973 Гвінея-Бісау 1975 Ангола,Мозамбік 1990 Намібія

Слайд 4

Рік Африки 1960 рік став „роком Африки”, коли з-під колоніальної залежності звільнилося 18 країн. В період з 1961р. по 1963р. – ще 9 країн. Ці нові незалежні держави одразу переформувалися не лише за субрегіональною ознакою, а й за баченням подальших шляхів розвитку континенту. Організація Африканської Єдності — міжнародна організація африканських держав, створена для подолання колоніалізму на континенті та сприяння внутрішнього і міжнародного співробітництва. Створена у 1963 році на конференції голів урядів держав, що звільнилися. Діяльність ОАЄ поділяється на чотири напрямками: Боротьба з расовою дискримінацією та колоніалізмом у всіх його проявах; Мирне вирішення суперечок між африканськими країнами; Утвердження держав Африки на міжнародній арені; Сприяння економічному, культурному і соціальному співробітництву.

Слайд 5

Південно-Африканська Республіка Південно-Африканська Республіка або ПАР  — країна, розташована на південному краї Африки з 2798 км береговою лінією[на Індійському та Атлантичному океанах. Південно-Африканська Республіка пройшла шлях розвитку значно відмінний від інших африканських націй, який в перш за все виникає через такі два факти: імміграція з Європи, котра досягла рівня, якого не було в інших африканських державах і рівень багатства країни на мінеральні ресурси. В результаті чого, Південно-Африканська Республіка — дуже розрізнена нація в расовому аспекті. Расова боротьба між білою меншістю і чорною більшістю відігравала велику роль в історії держави і її політиці, і досягла свого апогею в апартеїді, який був впроваджений в 1948 Національною Партією.

Слайд 6

Апартеїд Апартеї д — офіційна політика расової дискримінації, сегрегації та гноблення, яку впродовж 1948—1991 рр. проводили правлячі кола Південно-Африканської Республіки проти місцевого чорношкірого населення, а також переселенців з Азії.