X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Китай в XIX початку ХХ століття"

Завантажити презентацію

"Китай в XIX початку ХХ століття"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Прапор Герб Карта Імперії Цин на початку XIX століття.

Слайд 4

Империя Цин

Слайд 5

Палац китайського імператора «Заборонене місто» в Пекіні.

Слайд 6

1840-1842 рр.-Перша опіумна війна в Китаї. Британська ескадра топить китайські судна.

Слайд 7

До середини XIX в. Японія, яка перебувала під владою військових правителів сегунів, була відрізана від зовнішнього світу. Всі спроби іноземних держав закріпитися на островах не приносили успіху, але США, прагнучи відкрити японські порти для свого торгового і риболовецького флоту, вдалися до відкритої демонстрації сили.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Велике Тайпінське востаніє Народні повстання і спроби повалити правлячі династії не були чимось новим в історії Китаю, проте ніколи раніше повстання не охоплювало настільки широкі маси народу і не висувало настільки радикальної програми, як це мало місце в середині 19-го століття.? Не випадково Тайпінськоє повстання почалося на крайньому півдні Китаю, де наслідки "опіумної війни" були найбільш руйнівними. Часи були важкі, росла замельная рента, збільшувалися податки, вкінець разорявшие найбідніші верстви селянства. Армія повсталих рухалася на північ, і в міру її просування до неї приєднувалися сотні тисяч бійців. Повстанці палили траплялися їм на шляху урядові будівлі, знищували податкові списки, вбивали найбільш ненависних поміщиків або викрадали їх, а потім звільняли за великий викуп. У 1853 р. повсталими був захоплений р. Нанкін, який був оголошений столицею "Небесного царства загального миру".

Слайд 12

Тайпінське повстання в Китаї 1840-і роки

Слайд 13

Слайд 14

Європейці в Китаї

Слайд 15

Взяття англійцями Гонконгу в 1842 р.

Слайд 16

1856-1860 рр. Друга опіумна війна. Перетворення Китаю в напівколонію. Імператор Гуансюй, намагався провести реформи. Китайський фарфор

Слайд 17

Закабалення Китаю.

Слайд 18

У 1894-1895 р. японо-китайська війна. Втрата Китаєм Кореї. Пхеньянська битва (з японської картини)

Слайд 19

Імператриця Ци Сі, що правила з 1898 р по 1908 рік.

Слайд 20

У 1900 р в Китаї спалахнуло «Боксерське повстання», таку назву воно отримало від гасла повсталих «Кулак в ім'я справедливості». Придушення інтервентами повстання. Страта «боксера»

Слайд 21

Слайд 22

Страта «боксера»

Слайд 23

У 1910-1911 рр. в Китаї сталася «Сінхайской революція», що повалила останнього імператора Пу І. Китай був проголошений республікою. Президентом став Сунь Ятсен один з лідерів партії Гоміньдан (національної партії), пізніше передав владу Юань шику. Останній імператор Пу І (1908-1911 (25) рр.. Сунь Ятсен. Президент Китаю в 1911 р Юань Шикай, президент Китаю з 1911 по 1916 рр..

Слайд 24

Слайд 25

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія