X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Китай (1918-1939)"

Завантажити презентацію

"Китай (1918-1939)"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

У 1017 році Китай вступив у війну проти Німеччини, однак, умови Версальського миру виявилися для нього несприятливими. Німецькі володіння в Китайській провінції Шаньдун переходили до Японії. 4 травня 1919 відбулося початок громадському руху. Десять років після революції 1911-1913 рр.. Китай залишався роздробленою державою.

Слайд 3

Слайд 4

Сунь Ятсен - китайський лікар, революціонер та політичний діяч. Як найвизначнішого засновника Китайської Республіки, Сунь Ятсена часто називають «Батьком нації». Хоча Сунь Ятсен вважається одним із найвизначніших лідерів сучасного Китаю, його політичне життя було постійною боротьбою, яка часто завершувалася вигнанням. Сунь Ятсен не дожив до часу коли його партії вдалося консолідувати свою владу над країною в ході Північного походу. Головна спадщина Сунь Ятсена полягає в розробленій ним політичній філософії, відомій як три принципи народу: націоналізм, народовладдя, народний добробут. Сунь Ятсен працював над тим, щоб в Китаї була проведена економічна реформа — перерозподіл земельної власності під гаслом «земля — селянам».

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Чан Кайші - військовий і політичний діяч Китаю, що очолив Гоміньдан 1925 року після смерті Сунь Ятсена; президент Китайської Республіки, маршал і генералісимус. У роки революції вступив в Гоміньдан. За дорученням Сунь Ятсена в 1023 р. направлений до Москви для вивчення досвід політичної роботи РКП. На протязі своєї дороги до влади Чан активно співпцрацював з націоналістами із Товариства Неба і Землі, і Сунь Ятсен був не проти цього. Вони залишались джерелом підтримки Чана на протязі усього його керування у Китаї, а потім на Тайвані. Сунь Ятсен загинув 12 березня 1925 року, залишивши Гоміньдан без керівника. Головним супротивником Чана, який очолював праве крило организації, був Ванг Цзінвей, який очолював лівих. 

Слайд 9

Слайд 10

У вересні 1931 р. в північно-східні провінції Китаю вторглися Японські війська. 7 листопада 1931 на з'їзді представників радянських районів Китаю створено Тимчасовий Центральний уряд Китайської Радянської Республіки на чолі з Мао Цзедуном.