X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія ЄС

Завантажити презентацію

Історія ЄС

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія Європейського Союзу

Слайд 2

Ініціатива створення: травень 1950 р. французький міністр закордонних справ Роберт Шуман Мета: створити Європейську спільноту вугілля та сталі для контролю за виробництвом вугілля та сталі в країнах західної Європи, особливо Франції та Німеччині.

Слайд 3

Дата підписання Договору про створення Європейської спільноти вугілля та сталі - 18 квітня 1951 року. Місце підписання – Париж Ратифікований 6 країнами: Францією, Німеччиною, Італією, Бельгією, Нідерландами та Люксембургом.

Слайд 4

Відповідь соціалістичних країн - створення у 1949 році Ради економічної взаємодопомоги (РЕВ). РЕВ припинила свою діяльність у 1991 р. в Будапешті

Слайд 5

1 січня 1958 року – набули чинності Римські Договори. На їх підставі було створене Європейське Економічне Співтовариство та Європейське співтовариство з атомної енергії (ЄВРАТОМ).

Слайд 6

Мета Європейської економічної спільноти – створення спільного ринку 6 західноєвропейських країн, де б велась спільна митна політика (ліквідація мита між країнами-членами та спільні тарифи в торгівлі з іншими країнами).