X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія Давнього Єгипту

Завантажити презентацію

Історія Давнього Єгипту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Давній Єгипет Урок 1. Природа, населення і господарство Стародавнього Єгипту. Урок 2. Утворення Єгипетської держави. Урок 3. Розквіт Давньоєгипетської держави. Урок 4. Релігія єгиптян. Урок 5. Культура Давнього Єгипту. Уроки 6-7. Узагальнення. Інтелектуальна гра.

Слайд 2

Урок 1. Природа, населення і господарство Давнього Єгипту. Очікувані результати. Після цього уроку ви зможете: - показувати на карті територію Давнього Єгипту та визначати його географічне положення; - характеризувати природні умови Давнього Єгипту та їх вплив на спосіб життя людей; - розповідати про основні заняття єгиптян; - називати основні категорії населення Давнього Єгипту.

Слайд 3

Географічне положення Єгипту

Слайд 4

Природа Давнього Єгипту

Слайд 5

Ніл – найдовша річка світу. Її довжина - 6 695 км.

Слайд 6

Давньогрецький історик Геродот, який жив у Vст. до н.е. писав: “ Єгипет – дар Нілу, його творіння”.

Слайд 7

Дамби – насипи у вигляді валу з глини, змішаної з посіченим очеретом. Шадуф – пристрій для підняття води, який складається з укопаного в землю стовпа й хиткої жердини. На одному кінці її – камінь, а на іншому – шкіряне відро. Він полегшував підняття води в сади і на високо розміщені поля. Рільництво, засноване на штучному зрошенні, називається іригаційним.

Слайд 8

Праця селян

Слайд 9

Слайд 10

Праця ремісників

Слайд 11

Єгипетське суспільство

Слайд 12

Домашнє завдання Прочитати § 8, с.67 – 69 . Дати усні відповіді на питання на с.69. За бажанням намалювати малюнок до теми “ Повсякденне життя єгиптян”.

Слайд 13

Тести на повторення 1. Давній Єгипет був розташований: а) у Центральній Африці; б) у Північно-Східній Африці; в) на заході Африки. 2. Основним заняттям стародавніх єгиптян було: а) скотарство; б) землеробство; в) рибальство; г) полювання. 3. Ніл впадає у : а) Чорне море; б) Середземне море; в) Червоне море. 4. Головна зернова культура Єгипту: а) ячмінь; б) пшениця; в) рис. 5. Давні єгиптяни називали свою країну: а) “ Червона земля”; б) “ Чорна земля”; в) Єгипет. 6. Шадуф – це… а) канал для зрошування; б) особливий пристрій для підняття води на узвищення.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія