X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історая Російської Імперії

Завантажити презентацію

Історая Російської Імперії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Всеукраінський комплексний інтерактивний конкурс “Історик-Юніор-2012” Виконала учениця 22 групи Миколаївського морського ліцею імені професора М . Александрова Миколаївської обл.,м. Миколаєва Марковська Валентина Вчитель: Соколова Н. Л. Миколаїв -2012 Презентація проекту “Порівняльний аналіз подій, що відбулися 150 років тому: 1) 19 лютого(3 березня) 1861 р. цар Олександр ІІ видав маніфест про відміну кріпацтва; 2) 19 червня 1862 р. Авраам Лінкольн прийняв закон про відміну рабства в США”

Слайд 2

Вступ Історія Російської імперії та США в середині 19 століття ознаменувалася подібними соціально-економічними та політичними процесами.

Слайд 3

Російських селян порівнювали з темношкірими рабами, поміщиків уподібнювали плантаторам, кріпосне право зіставляли з рабством.

Слайд 4

Поміщики - Плантатори

Слайд 5

Відміна кріпацтва – Відміна рабства

Слайд 6

Причини відміни рабства, кріпосного права Рабство Кріпацтво Гальмо для соціально-економічного розвитку країн; Сприяли політичному протистоянню; Загроза безпеці відповідних країн.

Слайд 7

Передумови Відміни рабства Конфлікт між Північчю і Півднем, який базувався на можливості розвитку їх на нових західних землях. Відміни кріпосного права Криза економіки ті феодального устрою ( в цілому в країні)

Слайд 8

Вирішення проблем кріпацтва та рабства в досліджених країнах Авраам Лінкольн видав закон В США і Російській імперії вирішення проблем рабства і кріпацтва пройшли шляхом урядових реформ.