X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГРЕКО-ПЕРСЬКІ ВІЙНИ: ІСТОРЯ. ПЕРЕБІГ

Завантажити презентацію

ГРЕКО-ПЕРСЬКІ ВІЙНИ: ІСТОРЯ. ПЕРЕБІГ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА. ГРЕКО-ПЕРСЬКІ ВІЙНИ

Слайд 2

План 1. Перське вторгнення в Грецію. 2. Марафонська битва. 3. Похід Ксеркса. Битва при Фермопілах. 4. Саламінська битва. 5.Перший Афінський морський союз.

Слайд 3

1. Перське вторгнення в Грецію

Слайд 4

Причини перського вторгнення в Грецію:   Привід до війни: Допомога Афін і Еретрії малоазіатським грекам стала приводом для початку військових дій проти Балканської Греції. 1. Затвердити свою владу в районі Егейського моря. 2. Підкорити собі другу частину грецького світу - Балкани, бо її панування над греками в Малій Азії не було надійним. 3.Контролювати всі торговельні шляхи у Східному Середземномор'ї. 4. Відновити володіння Фракією, яка відпала під час повстання малоазіатських греків. Фаланга- тісно зімкнутий стрій піхоти

Слайд 5

Організація грецької армії В Афінах 18-ти річні юнаки повинні були пройти двохрічну військову підготовку, під час якої вони називалися ефеби. По досягненню 20 років чоловік зараховувався до лав діючої армії. У віці 50-60 років чоловіки виводилися в запас і залучалися для несення гарнізонної служби. У випадку війни і вони, і молоді чоловіки повинні були воювати. Афінськими війсками керували стратеги. Основа війска – піші важкоозброєні воїни – гопліти.

Слайд 6

2. Марафонська битва – 490 р. до н.е.

Слайд 7

Картина що зображує Фідіппіда, який приносить звістку про перемогу в Марафонській битві жителям Афін. Марафо нський біг або марафо н - спортивні змагання з бігу на дистанцію, що складає 42 км 195м.

Слайд 8

3. Похід Ксеркса в Грецію – 480р. до н. е. Ксеркс I— персидський цар (486 – 465 рр. до н.е.) із династії Ахемені