X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Готичний стиль

Завантажити презентацію

Готичний стиль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація На тему “Готичний стиль” Учениць 9-Г класу Соломикіної Світлани, Маркової Марії, Мельник Анастасії

Слайд 2

Ми знайшли поняття Готичного стилю (готики) : Готика (від італ. Gotico, буквально - готській, від назви німецького племені готів) - готичний стиль, художній стиль, Що є заключний етапом у розвитку середньовічного мистецтва країн Західної, Центральної та Східної Європи Гірськолижний Частково (Між серединою 12 и 15-16 ст. ). Термін «Готика» Був введен теоретиком мистецтва и архітектором ДжорджоВазарі и Далі Поширення італійськімі гуманістамі єпохи Відродження Як прінізліве зазначена Всього середньовічногомистецтва, Що виникло не без вплива актівності германськихплемен, котрі вважалася «варварськи». З початку 19 ст., Колидля мистецтва 10-12 ст. прийня "романській стиль", Булообмежен хронологічні рамки готики, в якій, у свою черга, почаливіділяті ранню, зрілу (скроню) та пізню Фазі. Пам'ятками цьогостилю є Собор Паризької Богоматері Я (Нотр-дам), ЛондонськеВестмінстерське абатство, Міланській Собор в Італії и т.д.

Слайд 3

Готика розвивалася в країнах, де панувала католицька церква, і під її егідою феодально-церковної основи зберігалися в ідеології і культурі епохи Готики. Готичне мистецтво залишалося переважно культовим по призначенню і релігійним по тематиці: воно було співвіднесено з вічністю, з «вищими» ірраціональними силами. Готичний стиль, це художній стиль, що з'явився завершальним етапом у розвитку середньовічного мистецтва країн Західної, Центральної і частково Східної Європи (між серединою ХІІ-ХVІ століть.) Термін «готика» введений в епоху Відродження як зневажливе позначення всього середньовічного мистецтва, що вважалося «варварським». З початку XIX ст., коли для мистецтва X — XII ст. був прийнятий термін романський стиль, були обмежені хронологічні рамки готики, у ній виділили ранню, зрілу (високу) і пізню фази.

Слайд 4

Від романського стилю готика успадкувала верховенство архітектури в системі мистецтв і традиційні типи будинків. Особливе місце в мистецтві готики займав собор — вищий зразок синтезу архітектури, скульптури і живопису (вітражів). Непорівнянне з людиною простір собору, вертикалізм його веж і склепінь, підпорядкування скульптури динамічним архітектурним ритмам, багатобарвне сяйво вітражів робили сильний емоційний вплив на віруючих.