X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Господарство кам'яного віку

Завантажити презентацію

Господарство кам'яного віку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГОСПОДАРСТВО КАМ’ЯНОГО ВІКУ

Слайд 2

Робота над поняттями людина вміла, людина розумна людське стадо (зграя) знаряддя праці господарська діяльність первіснообщинний лад

Слайд 3

«Мавполюдина» які її ознаки? зовнішній вигляд, заняття, Використання допоміжних предметів (інструментів), зграя

Слайд 4

ХТО ЗОБРАЖЕНИЙ НА МАЛЮНКУ? ЩО РОБЛЯТЬ ЦІ ЛЮДИ? ЩО РОБИТЬ ХЛОПЧИК ЛІВОРУЧ? ЩО РОБЛЯТЬ ЛЮДИ В ЦЕНТРІ? ЩО РОБИТЬ ЧОЛОВІК ПРАВОРУЧ? ЩО, НА ВАШУ ДУМКУ, ВИГОТОВЛЯЄ ЦЕЙ ЧОЛОВІК? ВОНИ БЕРУТЬ ВІД ПРИРОДИ ТЕ, ЩО ЇМ НЕОБХІДНО – ПРИВЛАСНЮЮТЬ ПРЕДМЕТИ, ЯКІ Є В ПРИРОДІ Малюнок взято: Г.Годер “Раздаточные материалы к урокам истории древнего мира”

Слайд 5

ПОЛЮВАННЯ НА ВЕЛИКИХ ТВАРИН ЗА ДОПОМОГОЮ ЯМИ-ПАСТКИ СПОЧАТКУ ЛЮДИ ВИКОПУВАЛИ РАЗОМ ВЕЛИКУ ЯМУ НА ДНІ ЯМИ ВСТАНОВЛЮВАЛИ ЗАГОСТРЕНИЙ ДЕРЕВ’ЯНИЙ КІЛОК І ВРЕШТІ-РЕШТ ЯМУ МАСКУВАЛИ ХМИЗОМ Малюнок взято: Г.Годер “Раздаточные материалы к урокам истории древнего мира”

Слайд 6

ТВАРИНУ, ЯКА ПОТРАПЛЯЛА В ПАСТКУ, ДОБИВАЛИ КАМІННЯМ та ДУБИНАМИ Малюнок взято: Г.Годер “Раздаточные материалы к урокам истории древнего мира”

Слайд 7

ЗАГОННЕ ПОЛЮВАННЯ НА ОЛЕНІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ВОГНЮ Малюнок взято: Г.Годер “Раздаточные материалы к урокам истории древнего мира”

Слайд 8

ГОЛОВНІ ГАЛУЗІ ГОСПОДАРСТВА ПРИВЛАСНЮЮЧІ ФОРМИ ГОСПОДАРСТВА МИСЛИВСТВО ЗБИРАЛЬНИЦТВО