X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Господарське і повсякденне життя єгиптян

Завантажити презентацію

Господарське і повсякденне життя єгиптян

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

сформувати уявлення про основні заняття, організацію виробництва та повсякденне життя стародавніх єгиптян; розглянути роль представників різних верств населення в Єгипетській державі; висловлювати свою думку щодо впливу природних умов на заняття стародавніх єгиптян.

Слайд 3

1. Дайте характеристику природно-географічним умовам Єгипту. 2. Що таке держава? Коли вона виникла в Єгипті? Доведіть. 3. Хто такий фараон, яка була його влада? Чому?

Слайд 4

1. Зрошувальне господарство. 2. Ремесла єгиптян. 3. Єгипетське суспільство.

Слайд 5

§8 п3 Ґрунт м’який не треба великих зусиль на оранку, зерно втоптують тварини, щоб зволожити поля розкопують канали, будують дамби, збирають серпами, обмолочують за допомогою худоби.

Слайд 6

Слайд 7

документ – Доля землероба с.52 Основне заняття єгиптян це зрошувальне землеробство, воно потребує значної сили, вміння, участі великої кількості людей.

Слайд 8

Підручник с53-54 В єгиптян розвивалися різні види ремесел, серед них і такі незвичні як виготовлення скляних виробів.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Яка з груп населення була найбільш численною? Назвіть групи населення, які сплачували податки. Назвіть групи населення, які утримувалися за рахунок зібраних податків. Чому серед будівельників пірамід для фараонів працювало пере важно вільне населення? Чому, здійснивши успішний військовий похід, фараони значну частину здобичі передавали храмам?

Слайд 12

Що вам відомо про зрошувальне господарство? Як ремесла були в стародавніх єгиптян? Хто був найголовнішим в єгипетському суспільстві?

Слайд 13

§ 8 с51-54 Схема.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія