X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Берлінська стіна

Завантажити презентацію

Берлінська стіна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Берлінська стіна

Слайд 2

Карта Берліна. Стіна відзначена жовтою лінією, червоні точки - контрольно-пропускні пункти.

Слайд 3

Розташування стіни нанесено на сучасний супутниковий знімок.

Слайд 4

Слайд 5

Берлінська стіна (нім. Berliner Mauer, офіційно Antifaschistischer Schutzwall) - інженерно-обладнана і укріплена державний кордон Німецької Демократичної Республіки з Західним Берліном протяжністю 155 км, у тому числі в межах Берліна 43,1 км.

Слайд 6

Бетонна огорожа Загальна довжина 106 км Висота 3,6 м Огорожа з металевої клітки довжиною 66,5 км Сигнальне огородження під електричною напругою протяжністю 127,5 км Земляні рови протяжністю 105,5 км з протитанових укріплень на окремих ділянках Вишки та інші прикордонні споруди Смуга з гострих шипів довжиною в 14 с Смуга з постійно розрівнюваною смугою піска Огородження відсутні в місцях проходження кордону по річках та водоймах Спочатку діяли 13 контрольно-пропускних пунктів, але потім кількість скоротилася до 3.

Слайд 7

Часті конфлікти, масові витоки фахівців у ФРН. Східні німці вважали за краще здобувати освіту в НДР, де воно було безкоштовно, а працювати - у ФРН.

Слайд 8

Слайд 9

У серпні 1960 р. уряд НДР ввів в дію обмеження на відвідування громадянами ФРН Східного Берліна, посилаючись на необхідність припинити ведення ними «реваншистської пропаганди». У відповідь Західна Німеччина відмовилася від торговельної угоди між обома частинами країни, що НДР розцінила як «економічну війну». Обидва блоки і обидва німецьких держави нарощували свої збройні сили і активізували пропаганду проти противника.