X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Афганістан"

Завантажити презентацію

"Афганістан"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Афганістан, Ісламська Республіка Афганістан, держава в південно-західній частині Центральної Азії. Назва «Афганістан» з'явилося порівняно недавно. До початку XIX ст. ця країна була відома як Хорасан, що в перекладі зі середньперсидської означає «схід сонця», «схід» або «східна земля». Англійці називали країну «Афганленд» (з 1801), що пізніше перевели на перський як Афганістан, тобто «Країна афганців». До кінця XIX ст. ця назва країни утвердилася як офіційна. Столиця – м. Кабул (3,04 млн. чол.). Територія - 647,5 тис. кв. км. Населення - 29,93 млн. чол.

Слайд 3

«Я не знаю, кому і навіщо це потрібно, Хто послав їх на смерть не тремтячою рукою, Тільки так марно, так зло і не потрібно Опускали їх у вічний спокій ».

Слайд 4

25 грудня 1979 почалося введення радянських військ в ДРА у трьох напрямках: Кушка - Шинданд - Кандагар, Термез - Кундуз - Кабул, Хорог - Файзабад. Десант висаджувався на аеродромах Кабул, Баграм, Кандагар. Введення військ пройшло порівняно легко. Увечері 27 грудня стався штурм палацу Аміна. Було ліквідовано президента Афганістану Х. Аміна. Мусульманське населення не змирилося з радянською присутністю, і в північно-східних провінціях спалахнуло повстання, що поширилося на всю країну.

Слайд 5

Перебування радянських військ в Афганістані і їх бойова діяльність умовно розділяються на чотири етапи: I етап: грудень 1979 р. - лютий 1980 Введення радянських військ в Афганістан, розміщення їх по гарнізонах, організація охорони пунктів дислокації різних об'єктів. II етап: березень 1980 р. - квітень 1985 Ведення активних бойових дій, у тому числі широкомасштабних, спільно з афганськими з'єднаннями і частинами. Робота з реорганізації і зміцненню збройних сил Демократичної Республіки Афганістан.

Слайд 6

III етап: травень 1985 р. - грудень 1986 Перехід від активних бойових дій переважно до підтримки дій афганських військ радянською авіацією, артилерією і саперними підрозділами. Підрозділи спецпризначення вели боротьбу з припинення доставки зброї і боєприпасів з-за кордону. Відбувся вивід 6 радянських полків на Батьківщину. IV етап: січень 1987 р. - лютий 1989 Участь радянських військ в проведенні афганським керівництвом політики національного примирення. Продовження підтримки бойової діяльності афганських військ. Підготовка радянських військ до повернення на Батьківщину і здійснення повного їх виводу.