X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адольф Гітлер (1889-1945)

Завантажити презентацію

Адольф Гітлер (1889-1945)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адольф Гітлер (1889-1945) “ Людина яка отримала від неба дар діяти, здатна управляти ”

Слайд 2

Дитинство Адольф Гітлер народився 20 квітня 1889 р. в Браунау-ам-Інн, маленькому австрійському містечку поблизу Лінцу, на кордоні з Баварією, на території тодішньої Австро-Угорщини. З шести дітей Алоїса Шикльґрубера дорослого віку досягли лише Адольф та його сестра Паула. Сам Адольф Гітлер ніколи не вживав прізвище Шикльгрубер, як це пізніше стверджували його політичні супротивники.

Слайд 3

Гітлер в шкільні роки .

Слайд 4

Військова служба Ставши добровольцем, Гітлер 4 роки служить на війні, в полку зв’язаним в чині єфрейтора, але не став офіцером. Получив медаль за поранення, та Ордена Металевого хреста 2-ого класу.

Слайд 5

Гітлер – капрал імператорської армії 1916р.

Слайд 6

"Моя бородьба" (Mein Kampf) Адольф Гітлер написав книгу під час ув'язнення у Ландберґу в баварському місті Ландсберґ-на-Леху, що містив його політичну програму. Вперше опублікована в 1925 році.

Слайд 7

Моя боротьба— книга, як стала ідеологічною основою німецького націонал-соціалізму.

Слайд 8

Адольф Гитлер – рейхсканцлер Німеччини 30 січня 1933 року 86-річний президент Гінденбург призначив голову НСДАП Адольфа Гітлера рейхсканцлером Німеччини.

Слайд 9

Гітлер та Гінденбург обмінюються р