X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звіт за 2014 рік Полтавська область

Завантажити презентацію

Звіт за 2014 рік Полтавська область

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт за 2014 рік Полтавська область https://www.facebook.com/vidpovidalnist http://vk.com/vidpovidalnist

Слайд 2

Вступ У 2013 році, за результатами реалізації Акції, Полтавська область здобула ІІІ місце, тож у 2014 році ми мали натхнення та бажання працювати ще краще!

Слайд 3

Загальні результати Акції у цифрах та фактах (у порівнянні до 2013 р.) Офіційні нормативні документи, відповідно до яких проводилася Акція Наказ відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації від 17.01.2014 № 16 "Про проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене“. Для організації проведення Акції на районному та міському рівнях 22.04.2014 направлено лист головам РДА/МВК Полтавської області з текстом наказу Мінмолодьспорту від 21.01.2014 № 104 “Про затвердження Положення про Акцію". Доручення заступника голови-керівника апарату Полтавської облдержадміністрації, дане на засіданні Координанційної ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене“ у Полтавській області від 30.01.2014, яким визначено План заходів з реалізації Акції на 2014 рік. 29.08.2014 затверджено План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”, підписаний т.в.о. начальника СКМСД УМВС України в Полтавській області Я.М. Івановим, начальником СКМСД УМВС України на Південній залізниці, майором міліції О.В. Прібетковою та заступником начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Ю.Р. Северин.

Слайд 4

Державні або громадські структури, які були залучені до Акції Державні структури: Відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації; Кримінальна міліція у справах дітей УМВС України у Полтавській області; Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради; Департамент освіти і науки облдержадміністрації; Інспекція з питань захисту прав споживачів у Полтавській області ; Департамент охорони здоров‘я облдержадміністрації; Головне управління МНС України у Полтавській області; 25 райдержадміністрацій та 5 міськвиконкомів. Громадські структури: Полтавська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студреспубліка»; Громадська організація «Команда молоді»; Полтавська обласна дитяча громадська організація "Військово-спортивний центр «Воїн»; Полтавська обласна молодіжна громадська організація «ОМЦ+»; Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Street workout Poltava region community».

Слайд 5

Рівень охоплення молоді заходами: За даними Головного управління статистики у Полтавській області проживає 425 тис. осіб у віці від 18 до 35 років. Завдяки проведенню заходів Акції охоплено понад 130 тис. осіб. (30,6%) з 25 районів та 5 міст обласного підпорядкування (у 2013 році заходами Акції охоплено близько 80 тис. осіб, що на 38% менше, ніж у 2014 році).

Слайд 6

Координаційна Рада 1. Координаційна рада створена на базі облдержадміністрації, а робочі групи – на базі 25 райдержадміністрацій та 5 міськвиконкомів. 2. До складу Координаційної ради увійшло 11 осіб: Пархоменко Валерій Олексійович- заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, голова Координаційної ради; Шкоденко Наталія Анатоліївна - начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, заступник голови Координаційної ради; Ахіджанян Жанна Суренівна - начальник відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС України у Полтавській області; Бариш Олег Миколайович- голова Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн»; Безпалюк Анатолій Сергійович - директор комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради; Деркач Оксана Антонівна - секретар Полтавської міської ради; Горбаньова Світлана Володимирівна - заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Гордієнко Олексій Леонідович - голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Street workout Poltava region community»; Калашник Денис Ігорович - провідний спеціаліст відділу внутрішньої торгівлі, послуг, реклами та розгляду звернень громадян Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області; Писаренко Світлана Геннадіївна - заступник головного лікаря Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні з організаційно-методичної роботи; Рибалко Світлана Петрівна - начальник сектору роботи зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Головного управління МНС України у Полтавській області.

Слайд 7

План роботи на 2014 рік Дорученням заступника голови-керівника апарату Полтавської облдержадміністрації, даним на засіданні Координанційної ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене“ у Полтавській області від 30.01.2014 визначено План заходів з реалізації Акції на 2014 рік, відповідальних виконавців та термін виконання. 29.08.2014 затверджено План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”, підписаний т.в.о. начальника СКМСД УМВС України в Полтавській області Я.М. Івановим, начальником СКМСД УМВС України на Південній залізниці, майором міліції О.В. Прібетковою та заступником начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Ю.Р. Северин.

Слайд 8

План роботи на 2014 рік

Слайд 9

План роботи на 2014 рік

Слайд 10

План роботи на 2014 рік

Слайд 11

План роботи на 2014 рік

Слайд 12

План роботи на 2015 рік Наказом відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА від 05.01.2015 № 4 "Про проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" у 2015 році" оновлено склад Координаційної ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" у Полтавській області та затверджено План заходів на 2015 рік. Продовжує діяти План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», затверджений 29.08.2014. Окрім цього, проведення Акції внесено до Календарного плану роботи відділу справах сім’ї та молоді облдержадміністрації на 2015 рік.

Слайд 13

План роботи на 2015 рік

Слайд 14

Залучення громадських організацій № Назва ГО Кількість членів ГО Внесок у реалізацію Акції (%) 1 Полтавськаобласнаорганізація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студреспубліка» 250 40% 2 Громадська організація «Команда молоді» 50 30% 3 Полтавська обласна дитяча громадська організація "Військово спортивний центр«Воїн» 300 20% 4 Полтавська обласна молодіжна громадська організація«ОМЦ+» 20 5% 5 Полтавська обласна молодіжна громадська організація«Street workout Poltava region community» 20 5%

Слайд 15

Залучено 16 приватних та комерційних структур: Мережа розважальних центрів “Турбіна”; Торгово-розважальний центр “Київ”; Торгівельний центр “Екватор”; Торгівельний центр “Конкорд”; Мережа будівельних гіпермаркетів “Епіцентр”; Торгівельна мережа “Метро”; “Львівська кав’ярня”; Майстерня повітряних кульок “Кулька з перцем”; Фітнес-клуб “Позитиф”; Мережа жіночих фітнес-клубів “Fit Curves”; Кондитерська мережа “Лукас”; Кондитерська фабрика “Домінік”; Рекламне агенство “Імідж-М”; Поліграфічне підприємство “Астрая”; ПП “Мармелад”; ПП “Фрезія”.

Слайд 16

Взаємодія з правоохоронними органами 1. До складу Координаційної ради увійшли начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області Ахіджанян Ж.С. та начальник сектору роботи зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Головного управління МНС у Полтавській області Рибалко С.П. 2. 29.08.2014 затверджено План спільних заходів проведення в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», підписаний т.в.о. начальника СКМСД УМВС України в Полтавській області Я.М. Івановим, начальником СКМСД УМВС України на Південній залізниці, майором міліції О.В. Прібетковою та заступником начальника відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Ю.Р. Северин. 3. Відповідальною особою від органів міліції є начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Полтавській області Ахіджанян Жання Суренівна.

Слайд 17

Розмір залучених коштів: З обласного бюджету виділено 149,2 тис. грн. Позабюджетні (спонсорські) кошти – 89,5 тис. грн. Всього: 238,7 тис. грн.

Слайд 18

Створення та наповнення сторінок Акції На сайті ОДА: http://www.adm-pl.gov.ua/. У відділа у справах сім’ї та молоді ОДА немає власного сайту, але інформація розміщувалася на сайті наших партнерів: УМВС України в Полтавській області http://mvs.gov.ua/mvs/control/poltava/uk/index; Комунальної установи "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради http://omc.org.ua/. У соціальній мережі "ВКонтакті" створено групу "Відповідальність починається з мене" http://vk.com/club72402506. (228 учасників) Також інформація про Акцію розміщувалася у групі відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА http://vk.com/club64519877. (906 учасників) та на його сторінці http://vk.com/molod_poltava. (7244 учасники).

Слайд 19

Висвітлення у ЗМІ: Сюжети у ЗМІ: національне: 1; обласне: 84; міське: 45. 2. Інтернет-публікації: кількість унікальних публікацій: 115; Кількість перепостів та новин у соцмережах: 821. 3. Публікації в друковних ЗМІ: національна преса: 1; обласна преса: 16; міська та районна преса: 14. 4. . Відеозйомка заходів з подальшим розміщенням в Youtube: 2 Відкриття спортивних майданчиків в Котельві та Кременчуці: https://www.youtube.com/watch?v=Y3ZxafMNnJQ. Прибирання на суботнику: https://www.youtube.com/watch?v=hPppBYf9-hI.

Слайд 20

“Гаряча лінія” Створено на базі УМВС України в Полтавській області тел. (0532)51-77-77. Час роботи: з 8.00 до 17.00 год. Функціонування “Гарячої лінії”: наявний відповідний журнал реєстрації дзвінків; кількість дзвінків: 46; проведено 46 реагувань на дзвінки: проведено 35 виїздів, під час яких складено 32 протоколи, позбавлено 2 ліцензії, затримано 9 неповнолітніх осіб.

Слайд 21

Розміщення соціальної реклами та промо-продукції Розміщення 15 біл-бордів з соціальною рекламою, запропонованих Оргкомітетом Акції: м.Полтава, перехрестя вул. Леніна та вул. Гагаріна. м.Полтава, біля зупинки «Лялі Убийвовк». м.Полтава, вул. Фрунзе, біля торгівельного центру «Конкорд». м.Полтава, перехрестя вул. Сінна та вул. Коцюбинського. м.Полтава, перехрестя вул. Калініна та вул. 23 Вересня. м.Полтава, біля зупинки «Богдана Хмельницького». м.Полтава, біля зупинки «Досвідна». м.Полтава, перехрестя вул. Артьома та вул. Жовтнева. м.Полтава, біля зупинки «Панаса Мирного» м.Полтава, перехрестя вул. Сінна та вул. Жовтнева. Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Розсошенці, біля зупинки «Геофізика». Полтавська обл., Диканський р-н, вул. Жовтнева, біля Краєзнавчого музею. Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с.Нові Санжари, біля Новосанжарської райдержадміністрації. Полтавська обл., Карлівський р-н, м.Карлівка, вул. Леніна біля Карлівського будинку культури. Полтавська обл., Котелевський р-н, с.Котельва, вул. Леніна, біля пам’ятника Вічної слави.