X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жіноча розмова

Завантажити презентацію

Жіноча розмова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жіноча розмова Перше кохання, цнотливість, інтимні стосунки.

Слайд 2

Як ми обираємо свого супутника? Розташуйте запропоновані якості вашого супутника в порядку їх значущості і поясніть свій вибір. Добрий Сильний Розумний Красивий Вірний Відповідальний Веселий Наполегливий в досягненні своєї мети Багатий

Слайд 3

Що таке на вашу думку кохання? Чому буває, що людина, що здавалася спочатку найпрекраснішою в світі, при особистому, ближчому спілкуванні раптом втрачає свою красу; навпаки, дуже часто людина з вигляду непоказна, а в міру спілкування і пізнання його душі, стає все більш і більш красивою? (Відповіді дітей) (Ми часто дивимося на зовнішнє, не помічаючи внутрішньої краси) Як на вашу думку, чи важливо зберігати цнотливість до шлюбу? (Відповіді дітей) Скажіть, для чого ми обираємо собі супутника? (Для створення сім'ї) Що, на вашу думку, є сім'я? Вчитель записує на дошці визначення сім'ї, які формулюють діти. Наприклад: Сім'я – це: спільне проживання; відповідальність; виховання дітей; веселе і цікаве проведення часу; спільне господарювання т.д.

Слайд 4

Коли можна починати статеве життя? Багато хто з молоді думає, що інтимні стосунки – це обов’язково статевий акт. Але насправді, - це можуть бути романтичні побачення, довгі прогулянки, компліменти, взаємні обійми, поцілунки, пестощі. Такі форми сексуальної активності ще називають альтернативними і вони свідчать про повагу один до одного та відповідальність за себе та свого партнера.  

Слайд 5

Не існує суворих вікових чи фізіологічних рамок. Починати можна тоді, коли людина до цього готова. Готовність мається на увазі психологічна і інформаційна. Психологічно Ви повинні цього хотіти, причому хотіти саме з ним, саме зараз, саме у наявних сьогодні умовах, хотіти з власної волі, не відчуваючи ніякої жертовності зі свого боку. Інформаційно Ви повинні докладно знати особливості жіночої та чоловічої анатомії, фізіології, способи запобігання від вагітності і від інфекцій, які передаються статевим шляхом, способи екстреної контрацепції у разі непередбачених обставин, мати координати лікаря, до якого можна буде будь-якої миті звернутися по медичну допомогу.   Ви повинні не просто знати теоретично про методи контрацепції, а й мати контрацептиви при собі, вміти ними користуватися, і чітко усвідомлювати головний принцип - ПОДБАЙ ПРО СЕБЕ САМ!   Ваша контрацепція - це Ваша особисте справа, а не справа Вашого партнера, навіть коли він більш досвідченіша людина, і обіцяє Вам про все подбати ... Ви йому вірите в усьому, але не дозволяйте нікому відповідати за ваше життя окрім себе - НІХТО інший не впорається з такою ношею.

Слайд 6

У всьому, що стосується статевого життя та його наслідків Ви маєте виключити таке джерело інформації, як поради й досвід друзів, партнерів, форуми в інтернеті, статті у глянцевих журналах, фільми - усе це обмін міфами і чутками між дилетантами. Достовірну інформацію Ви можете взяти тільки із професійних джерел: спеціальної медичної літератури, лекцій лікарів, з спеціальних медичних сайтів. У Вас має бути місце, де ви можете спокійно зустрічатися, не побоюючись нічого і доступні кошти для гігієни. У Вас також мають бути гроші на купівлю контрацептивів і можливе лікування. Ви повинні докладно продумати також питання стосунків із батьками по цій проблемі. Починати статеве життя чи відкласти його – це вибір, який кожен робить сам. Початок статевого життя – це вхід у доросле життя. А доросла людина – людина, яка здатна нести відповідальність за своє життя, своє здоров'я і здоров'я іншої людини – свого партнера, і можливо за дитину, яка може з'явитися в дорослого. І коли Ви – фінансово, інформаційно, психологічно – готові нести відповідальність, не звалюючи її ні на кого, знаючи, що ви робитимете конкретно, коли виникнуть проблеми, - Це означає, що ви досить доросла людина для того щоб почати статеве життя. Але, дослідження в багатьох країнах показали, що 84 % випадків вагітності серед жінок, молодших 20 років, є незапланованими. Статистичні дані по Україні свідчать про те, що в кожному десятому випадку на операцію переривання вагітності змушена йти молода жінка. Крім того, вагітність серед підлітків є основною причиною, через яку вони залишають навчання.

Слайд 7

Коли не варто починати статеве життя? Психологи радять: ШАНТАЖ. " Якщо ти любиш - доведи ". Любов не набір вчинків-доказів. Ви вільна людина і не зобов'язані нічого нікому доводити - Ви така, яка є, і якщо це когось це влаштовує то справа не в вас. Якщо ви піддастеся на шантаж і "доведете", Ви просто добровільно дасте себе використати і втратите гідність.

Слайд 8

ЖЕРТВА. " Хочу віддати йому найдорожче, щоб він зрозумів, як я його люблю". Це те ж саме що і перший варіант тільки більш перекручене уявлення про кохання. Любов не має нічого спільного з жертвою. І Ваш партнер не може наполягати - він має поважати вашу волю і чекати, поки Ви будете готові зробите свій вільний вибір, без жертв, самі, не звалюючи відповідальність на нього

Слайд 9

ВІК. "Час уже". Цей аргумент негідний тривалого обговорення. Готовність до статевого життя не залежить від календарного віку. Навіщо Ви зберігали себе до настільки шанованого, як Ви нині вважаєте, віку? Щоб із тими самими сумнівами, як раніше - піти проти самої себе? Ви робите це, щоб поставити галочку? Краще навчіться любити. З цим умінням прийде справжня готовність і достойний об'єкт.

Слайд 10

САМОСТВЕРДЖЕННЯ. " Я вже дорослий, а це - основне заняття дорослих". Типова дитяча риса - наслідувати дорослих, не розуміючи суті вчинків. Приміряти мамині туфлі, хоча в них дуже незручно ходити - чому ж вона носить: тому що доросла. Нафарбуватися - але тепер не доторкнешся до очей, не вийдеш під дощ і взагалі обличчя таке неакуратне стало - чому ж вона це робить: тому що дорослі всі фарбуються. Спробувати курити, пити, потім мучитися, потім перемагати своє відразу і продовжувати - чим я гірше дорослих. І хоча мені буде непереливки, і нехай я буду смішний у дитячих спробах наслідувати, і нехай мені цього насправді зовсім не хочеться. Та я мушу. Дорослі повинні нарешті побачити, що підліток - це НЕ ДИТИНА, а дорослий. А дорослі бачать типово дитячу риску - спробувати усе, що невідомо і по-своєму копіювати їх дорослу поведінку. Не ламайте своє життя, видумуючи докази, - займіться самовдосконаленням, це набагато швидше доведе всім вашу Дорослість. И ще не забудьте - дорослі справді мають більше прав. Але вони при цьому несуть і більше відповідальності. І, повірте вони мріють від цього звільнитися хоч ненадовго і мати можливість, як у дитинстві, звалити відповідальність на когось іншого. Щоб хтось інший забрав наслідки їхніх помилок. На жаль, що стосується статевого життя, кожна людина розсьорбує свої помилки сама. Інфекції лікувати Вам, аборт робити Вам, безпліддя після аборту лікувати Вам. Ви досить дорослі і готові до таким випробувань?

Слайд 11

Перший секс Перший секс міцно відбивається в розумінні людини незалежно від її бажання. Невдалий перший експеримент занадто часто виявляється причиною різних комплексів, страхів, сексуальних дисгармоній та негативного ставлення до протилежної статі взагалі. Ніколи не слухайте, що розповідають про перший секс всі ваші знайомі. У всіх перший секс проходить по-різному. Яскравість відчуттів знаходиться в залежності від Вашого внутрішнього настрою, страху, психічного дискомфорту. Сексологи стверджують, що організм дитини або підлітка до 16 років не розрахований на те напруження, яке він відчуває при статевому акті. Але, якщо Ви справді вважаєте, що вже готові випробувати перший секс, тоді необхідно подумати, перш за все, про безпеку. По-перше, при сексі в перший раз ніякого алкоголю нібито для розслаблення, по-друге, при сексі в перший раз треба знати відповідне місце, так щоб ніхто у вирішальний момент не завадив; по-третє, треба подумати про наявність протизаплідних засобів, тобто презервативів. Деякі молоді люди вважають, що перші сексуальні експерименти безпечні але насправді, приблизно 200 тисяч дівчат вагітніють в перші 4 тижні і близько 500 тисяч протягом перших півроку сексуально активного життя.

Слайд 12

Що таке інфекції, що передаються статевим шляхом? Майже всім відомо про існування венеричних захворювань. Інфекції, що викликають ці хвороби, передаються статевим шляхом у моменти, що прийнято вважати найпіднесенішими моментами людського життя. Можливо, саме з цієї причини багато хто ігнорує використання засобів захисту від венеричних захворювань. Сама думка про те, що герпес статевих органів, хламідійна інфекція, гострокінцеві кондиломи, трихомоноз або ВІЛ-інфекція можуть передаватися під час найтонших людських стосунків, здається блюзнірською та змушує засумніватися в почуттях людей і в самих людях. Але кожен, кому довелося зіштовхнутися з венеричними захворюваннями, скаже, що кілька хвилин задоволення – нерівнозначна плата за нього.

Слайд 13

"Інтимні" інфекції діляться на 4 основні групи: Класичні венеричні захворювання - Сифіліс - Гонорея - М'який шанкер або шанкроїд - Лімфогранулематоз венеричний - Гранульома венерична (пахова) Інфекції, що передаються статевим шляхом, з переважним ураженням статевих органів - Хламідіоз - Мікоплазмоз - Трихомоніаз - Бактеріальний вагіноз - Папіломавірусні інфекції - Генітальний герпес - Урогенітальний кандидоз - Урогенітальний шигельоз Хвороби шкіри, що передаються статевим шляхом - Короста - Лобковий педикульоз ІППП з ураженням інших органів - СНІД - Гепатит В - Цитомегаловірус - Амебіаз - Лямбліоз

Слайд 14

Убиті до народження. Мінімум раз у житті аборт робили 40% українок. І це тільки офіційна статистика. За даними ж громадських організацій, реальна цифра у п'ять разів більше. На одного новонародженого в Україні припадає мінімум один аборт. Щороку, за статистикою, від небажаної дитини позбуваються 200 000 українок. І це тільки офіційні дані. У групі ризику - підлітки. Медики кажуть, що останні кілька років кількість абортів серед неповнолітніх дівчаток не зменшується.

Слайд 15

Вражає офіційна статистика абортів в Україні: в 1990 році було зроблено 1 млн. 19 тис. абортів, в 1992 - 902 тис. абортів; в 1995 - 740 тис. абортів; у 2000 - 434 тис.; у 2001 - 370 тис.; у 2002 - 346 тис.; в 2003 - 316 тис.; у 2004 - 289 тис.; у 2005 - 264 тис.; в 2006 - 230 тис; в 2007 - 240 тис; в 2008 - 254тис; в 2009 - 270тис. абортів.

Слайд 16

Причини смертності після абортів:   Причини смертності після кримінальних абортів: - Сепсис - 80%, - Кровотечі - 14%, - Перитоніт - 6%. Причини смертності після медичних абортів: - Кровотечі - 46%, - Сепсис - 34%, - Загальні захворювання (тобто захворювання не статевої сфери) - 12%, - Алергічні реакції після наркозу - 4%, - Травми - 3%, - Порушення кислотно-основного стану організму - 1%.

Слайд 17

Частота ранніх ускладнень (тобто відразу після аборту): - Травмування м'язового шару матки - 24,5%, - Кровотечі - 0,58%, - Інфекція -1,44%, - Перфорація матки - 0,06%, - Травма шийки матки - 0,36%. Ускладнення, що розвиваються в перші два місяці після аборту: - Хронічне запалення придатків - 18%, - Ерозія шийки матки - 11%, - Ендоцервіцит - 7%, - Порушення менструального циклу - 4%.  Ускладнення, що розвиваються через 2 роки після аборту: - Хронічне запалення придатків - 12,5%, - Ерозія шийки матки - 10,5%, - Ерозія шийки матки в поєднанні з хронічним запаленням придатків - 2,7%, - Кольпіти (запалення піхви) - 1,7%.

Слайд 18

Аборт та його наслідки для організму Впродовж всієї історії людства аборт був «каменем спотикання» медичної етики, філософії, юриспруденції та теології, хоча пошуками методів абортації займались ще лікарі стародавнього світу. Згадки про аборт зустрічаються в древніх рукописах Стародавнього Китаю понад 4600 років тому. Також є свідчення того, що стародавні жителі Австралії розривали навколоплідний міхур з ціллю смерті плоду через викидень. Жінки Східної Африки робили аборт за допомогою спеціальних дерев’яних паличок. Аборт – це переривання вагітності на строку, що не перевищує 28 тижнів. Це фактично убивство власної дитини. І нехай він ще зовсім крихітний, і лікарі називають його «плід», але це вже маленька людина.

Слайд 19

Ми самі обираємо свій шлях, кожен самостійно вирішує як йому жити і чим і коли займатись, але перед тим як приймати у своєму житті якісь рішення задумайтесь про наслідки! Як кажуть «Сім раз відміряй, один раз відріж»! Корисну та достовірну інформацію ви можете отримати за електронною адресою: http://anfilova.vin.com.ua/

Слайд 20

1 грудня з 1988 року відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Наразі в Україні, за даними ООН, заражені, щонайменше, 1,6% дорослого населення. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота